Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tönkre teheti-e a kapcsolatot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkre teheti-e a kapcsolatot a túl sok együtt töltött idő? ( 6szor hetente)

Figyelt kérdés

szal 1 ève együtt vagyunk és nagy a féltékenység,veszekedès köztünk...mindig valami marhaságon nagyon nagy vitàk keletkeznek...és nagyon rossz állapotba kerülünk mindna ketten..

de vegul nagyon hianyozunk egymasnak es minden nap talalkozunk,a párom hiszitizik ha kerek szabad idot hogy en talalkozzunk es feltekenykedik...szerintetek miert rossz ha minden map talalkozunk?



2016. szept. 7. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem simán én a barátnőmet a harmadik nap után legszívesebben haza küldtem volna 7 hónap utána, de mostanában 2 nap után már rosszúl vagyok szeretem inkább élményként is megélni ezeket a randikat amíg nem leszek házas stb...23/f
2016. szept. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az se szerelem. Gondold végig. Szülők, Nagyszülők, eggyütt élték le az életüket. Mindenki ezért keres párt! Ha számodra vagy számára terhes, hogy minden nap együtt vagytok...nos annak csak egy bizonyos időtartamra kellesz ami kellemes. A többi időben valami oknál kellemetlenné váltok...azmeg nem szerelem, föleg nem egy normális kapcsolat!
2016. szept. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!