Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nektek volt 14-15 évesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek volt 14-15 évesen 18-19 év körüli párotok?

Figyelt kérdés
Nem cikizték miatta a párotokat, hogy például egy jóval fiatalabb lánnyal jár?

2016. szept. 8. 11:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
13%

nekem 15 évesen 62 éves párom volt és nem cikizték miatta inkább irigykedtek rá.

18L

2016. szept. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:

Felnőtt korban nem tekinthető soknak 6 év korkülömbség sem, viszont ez teljesen más gyerekkorben.

Egy 15 éves teljesen máshogy gondolkodik,mint egy 18 éves.

Tinézserkorban évente változik az ember szeméjisége(itt a leggyorsabb a személyiség fejlődési folyamata).ű

Pl.:A 9-edikese olyanok mint az ovodások,vihorognak stb

18 évesen már gáznak tekintem,mert teljesen más a humorérzékem is.

Felnőttkorban a jellem már nem sokat változik,ezért is hívják felnőttnek az embert(18 év az csak nagykorú,attol te még nem leszel felnőtt,hogy betöltöd).Így felnőttkorban "agyilag" nincs akkora diferencia egy 24 és egy 30 éves között(De ha megfigyeled van,csak jóval kissebb),

egy 15 és egy 19 éves között már szakadék.

30 év körül komolyodik meg az ember igazán.Itt akár 7 év korkülömbséget is bevállalnék,mert egy 30-37 évesnek majdnemhogy ugyanojan komoly az agyfelfogása.

2016. szept. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Előző vagyok 18/F
2016. szept. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm az eddigi válaszokat. :) Erről a lányról nagy vonalakban azt kell tudni, hogy eléggé komoly természetű, családi okok miatt főleg. Illetve nagyon érzékeny is. Az ikertestvére a vihorászós típus, akit említettél.
2016. szept. 8. 11:55
 5/14 anonim válasza:

11:39 vagyok

Ha téged nem zavar a kor külömbség,akkor nyugodtan gyere össze vele.Ne mások véleménye érdekeljen.

Egyébként a szerelemnek nem lehet ilyen téren parancsolni.

Én nagynak tartom,de ez téged ne érdekeljen.

Úgyhogy hajrá!

2016. szept. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
14%
Nekem 15 évesen nem párom volt, hanem kufirctársam:D Csak az osztályomból 8 fiúval feküdtem le. Minek barát ilyen fiatalon? 16/L
2016. szept. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves #6-os.

Én ezzel nem büszkélkednék, hogy 15 évesen a fél osztály átment rajtad.

Inkább vegyél vissza, és tartsd meg magadnak.

Nem rosszból, de hidd el jobban jársz.

Így csak egy kis csitrinek tűnsz.

Ettől még jobb nem leszel.

2016. szept. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Kedves hetes! Nem kell figyelembe venni a 6-os kommentjét, ő dolga. Jobb nem lesz.

Azért tettem fel a kérdést, mert most megyek érettségire (+ másfél év), és aggódom, hogy piszkálni fognak miatta, ha megtudják valami módon. Mert én is érzékeny típus vagyok, pláne ha ilyenről van szó.

2016. szept. 8. 14:13
 9/14 anonim válasza:

Nekem 14 évesen egy 20 éves zenész, szövegíró udvarolt, nem nyúlt hozzám, csak azt akarta mindig legyek mellette.

Aztán 18-19 évesen a 30-40 éves férfiak akartak. Én viszont egy nálam 3 évvel idősebb fiút szerettem a legjobban , a férjem 2 évvel idősebb csak. Igaz, koraérett lány voltam, talán ezért alakult így. Nem látom semmi akadályát, ez nem életkortól, hanem az érett gondolkodástól függ.

2016. szept. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Szóval ha emiatt röhögnének rajtam a suliban, akkor hogyan kezeljem a helyzetet?
2016. szept. 8. 18:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!