Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Működne szerintetek ez a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működne szerintetek ez a távkapcsolat?

Figyelt kérdés

A fiú és köztem 4 év korkülömbség és 270 kilométer van. Nem rég óta vagyunk együtt, de mind a ketten biztosak vagyunk abban hogy szeressük a másikat és együtt akarunk lenni. Hónaponta egyszer találkoznánk. Mi a véleményetek erről a szituációról. Működne? Továbbá elfogadok jo tanácsokat, esetleg tapasztalatokat, ha vannak.

16/L


2016. szept. 9. 22:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Egy kis olajjal működne.

Amúgy szerintem nem.

2016. szept. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miért nem? Légyszi ha lehet indokoljatok is.
2016. szept. 9. 22:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Találkoztatok már? Mert ez nem derül ki de fontos.
2016. szept. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen a nyáron, volt alkalmunk elég gyakran találkozni, majdnem minden héten mióta eggyütt vagyunk.
2016. szept. 9. 22:52
 5/8 anonim ***** válasza:

Esélytelen.


És én nem kétlem, hogy szeretitek egymást, de 1 hónapos hiányokkal nem fogjátok kibírni. Már másokba fogjátok egymást keresni, és később így szétestek. Nem azzal lenne a para, hogy kimúlna a dolog, hanem be se gyulladna normálisan. Mert mindig csak egy kis szikra, de semmi láng.

2016. szept. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy éven keresztül működött nekem egy hasonló. Mi csak 200 kilométerre laktunk egymástól, kéthetente találkoztunk, ugyanezt tartottam volna akkor is ha 400km lett volna köztünk. Ha szeretitek egymást menni fog. Kitartást, kívánom hogy legyetek boldogak együtt! :)

Ha bármilyen tanácsra szükséged lenne írj rám nyugodtan privátban, szívesen segítek. Maradjatok együtt, a távolságot le lehet győzni. ;)

2016. szept. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Egyáltalán NEM esélytelen.

Szerintem ha tényleg úgy van ahogy írod akkor működne :)

1 éve és 8 hónapja vagyok távkapcsolatban, így is ismertük meg egymást. 1 havonta találkozunk vagy 2.... és minimum 1 hétre. Ja és köztünk 1000km van :)

Még mindig nagyon szeretjük egymást, és szerintem a mi kapcsolatunk nagyon erős! :)

ő 20/F én 15/L

2016. szept. 10. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem 280 km. Havonta sajnos egyszer tudunk. De működik.

De sztorizhatunk! Nem vagyunk egyformák!

Tajtatok fog mulni el tudjátok e viselni és meddig a körülményeket!

2016. szept. 10. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!