Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tényleg csak havernak gondol,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak havernak gondol, vagy most vár valamit?

Figyelt kérdés

Tegnap facebookon ráírtam egy csajra.

Beszélgettem vele kicsit, de nem mélyültünk el semmiben.


Majd másnap (azaz ma) ír nekem, hogy nem-e ismerek valami helyes, egyedülálló srácot a környéken?! Mondom magamban, hogy 'mi a rák', most oltogatni próbál, vagy bejövök neki és ezzel akarta jelezni?

Válaszoltam neki, hogy én egyedülálló vagyok és helyes is (persze nem ilyen szárazon írtam ezt).


Mire a várt válasz helyett egy szívszorító 'Na, de most komolyan, nem ismersz valakit? :D Te haver vagy (csókos emoji)' választ kaptam.


Kedvesen, kedveszegettség nélkül mondtam neki, hogy nem ismerek senkit.

Gondoltam magamban, hogy oks, akkor a csajjal végeztem, de ő mintha komolyan azt gondolná, hogy 1 beszélgetés után már bensőséges, intim baráti viszonyban vagyunk.

Most pl arról kérte ki a véleményemet, hogy melyik képét tegye ki profilképnek.

Okés, DE MIÉRT ENGEM KÉR MEG?


Nem idegesít, tök cuki, de annyira összezavar..


16/F


Konkrétan rákérdezni nem merek, mert egyszer már lehaverozott, most már csak kínosabb lenne.


2016. szept. 11. 16:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha egyszer lehaverozott, ott sok esélyed már nincs, de hátha. Írj neki, hogy bejön neked, ha pedig nem úgy reagál, hogy te is neki, hanem valami haverosat ír megint, akkor rakjál nevetős emojit és lépj tovább, mert nem jössz be neki.

15/l

2016. szept. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
#1 vagyok, elfelejtettem, hogy írd meg neki, hogy csak vicc volt. Vagy hogy tesztelted stb...
2016. szept. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nézd reálisan a dolgot.

Ha egyszer ki ejti a száján egy lány, hogy "olyan jó barátom vagy", "legjobb fiú haverom vagy", stb. , akkor már esélytelen.

Tapasztalatból mondom(írom).

Majdnem egy évig harcoltam egy lány-ért, közöltem is vele mik az "érzelmeim", amit ő viszonozott is (baráti szinten).

Szívszorító tud lenni, mikor mondja hogy helyesnek tart, meg hogy nagyon szeret, de közben csak barátságot akar.

Ez van, tovább kell lépned.:)

2016. szept. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!