Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Csak szerintem érdekes a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem érdekes a helyzet, vajon mi lesz ebből?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki régen nagyon nagyon tetszett nekem, de csak barátok voltunk. Bevallottam, mit érzek és sok ember kavarása miatt mi összevesztünk, egy évig nem is beszéltünk. Azóta rendeződött a helyzet, és lassan egy éve megint nagyon jóban vagyunk, egyre jobb a barátságunk.

Eközben neki lett barátnője, télen jött össze az egyik nagyon jó barátnőmmel. Egyszer szeret, egyszer nem kapcsolatuk van, de már hónapok óta folyamatosan együtt vannak szakítás nélkül. De néhány hete elkezdtek távolodni egymástól, romlik a kapcsoltuk, miközben a fiú hozzám egyre közelebb kerül. Rengeteget beszélgetünk, egyre többször ölelget, mindig ír, suliban is sokat vagyunk együtt és egy ideje órákat beszélgetünk hívásban messengeren késő délutánonként, esténként késő estig. Nagyon sokat hülyülünk, mindent megbeszélünk, és gyakran elmondja, hogy mennyire örül, hogy kibékültünk, és milyen jó velem beszélgetni stb. A legjobb lány barátját is offolta szinte miattam, egyre jobban eltávolodik tőle is, aki ezért nagyon féltékeny rám. A srác barátnőjétől rossz hallgatni, hogy alig találkoznak és beszélnek, úgy, hogy időközben velem beszél a barátja. Ha pedig hárman vagyunk (sokszor adódik ilyen szituáció), akkor kb olyan, mintha a barátnőt kizárnánk, úgy beszélgetünk, nevetünk stb. Mi pillantásokból és félszavakból is megértjük egymást, ez köztük nem igazán van meg. A lány azt is szokta mondani, hogy a srác sokszor elmondja, hogy szereti, de ő nem érzi ezt. Félek, hogy részben miattam alakulnak nem túl jól a dolgaik. Olyan érzésem van, mintha pótolnám a fiúnál azt, ami a barátnőjében nincsen meg, mintha hozzá inkább csak a testi szerelem fűzné, ami persze nem igaz, de úgy jön le az egész, teljesen rám támaszkodik érzelmileg. A lány nem is tudja, hogy mi ennyit beszélnünk telefonon is, hogy így elvagyunk. Szerintetek ez mi köztünk, mi lesz ebből? Nem akarok senkit megbántani. 15/l, 15/l, 16/f



2016. szept. 12. 19:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Bonyolult,de hátha az idő múlásával tisztázódik a szitu. Jelen esetben nem nagyon tudsz tenni sokat,hiszen ezt nekik kell egymás közt elintézni. Próbáld tartani a jó viszonyt,de csak ennyire mint most is.
2016. szept. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!