Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Érdekes helyzet, mi lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekes helyzet, mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés
2013-ban jöttünk össze a barátommal, de ő csak ideiglenesen tartózkodott akkor azon a helyen, ahol én laktam, ott dolgozott. Nagy szerelem volt, nemsokára rá hozzánk költözött (szüleimhez), minden jó volt. Majd mondta, hogy honvágya van, haza szeretne menni. Nekem akkor kellett jelentkeznem egyetemre, és oda jelentkeztem, amelyik hozzá a legközelebb van (kb.300 km-re otthonról). El is költöztünk, ketten laktunk albérletben, aztán megromlott a kapcsolatunk, éreztem hogy már nem szeret annyira mint én őt, szakítottunk is, majd 2 hét múlva újra összejöttünk, megpróbáltuk,3 hónap után ismét vége lett. Most 4 hónap telt el egymás nélkül,1 hete ismét összejöttünk, én még mindig nagyon szeretem, viszont látom rajta, hogy ez sem lesz hosszú távú. Nem tudok egyszerűen túllépni rajta, úgy érzem tönkremegyek miatta teljesen, és hiányoznak az otthoniak is, a család, a barátok. Ha hazaköltöznék, és átiratkoznék egy közeli egyetemre, könnyebb lenne elfelejtenem? Anyukám is mondta már többször hogy menjek haza, de én úgy voltam vele, hogy ha itt kezdtem el a sulit akkor itt is fejezem be, de sokszor nagyon egyedül érzem magam, és nem értem mit keresek itt. Visont az is bennem van, hogy belebolondulnék, ha a távolság miatt teljesen meg kellene vele szüntetnem a kapcsolatot. (most koleszban lakom) 21/L
2015. dec. 13. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Eddig tőle függtél,de ha boldog akarsz lenni,el kell kezdened nélküle létezni.Gyenge ember vagy,míg így tudnak befolyásolni.
2015. dec. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oké, gyenge ember vagyok. De könnyebben léphetnék túl, ha hazaköltöznék?
2015. dec. 13. 15:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Szedj fel valakit a szaktársak közül, akkor fogsz könnyebben tovább lépni ha már mást is megismersz rajta kívül, aki elfeledteti.
2015. dec. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gondolom jópár beszélgetésen túlvagytok már, de szerintem egy utolcsó célirányos nagy beszélgetést előbb meg kéne ejtened a pároddal. Kicsit kusza is most így a sztorid, nem árultad el, miért szakítottatok, aztán miért döntöttetek megint a folytatás mellett. Lehet az is, hogy egyszerűen csak kicsit kihűlt a láng a részéről, ellaposodott a kapcsolat, de jobban szeret téged, mint ahogy érzed. De persze ugyanígy lehet az ellenkezője is. Mindenesetre előbb döntened kell: vele, vagy nélküle. Nem lesz könnyű, és azt mondom, inkább hagyj magadnak rá időt, gondold át jól, ezért is javasoltam egy naaagy őszinte beszélgetést. Vegyél sorra mindent, mérlegelj, de 'megjavítani' egy kapcsolatot csak akkor lehet, ha mindketten akarjátok, ezt tartsd észben. Aztán ha sikerült meghozni a döntést, akkor akár jó, akár rossz, onnantól tarts ki mellette kőkeményen. És igen, ha a szakítást választod, valószínűleg úgy sokkal könnyebb lenne számodra is, ha hazamennél.

21/L

2015. dec. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!