Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátom nem törődik velem!?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem törődik velem!?

Figyelt kérdés

Na szóval..már lassan fél éve vagyunk együtt,minden jó volt az elején.

Mindent megbeszéltünk,egyszerűen tökéletes volt minden.

De most a suli kezdésekor szinte alig van velem,nem törődik velem,le se sza*ja hogy mi van kettőnkkel..inkább a barátaival lóg a legtöbbet!

Jó naponta egyszer fel hív hogy jól vagyok e meg minden de ez nekem kevés,azt szeretném hogy velem legyen,hogy átjöjjön hozzám vagy valami de semmi...!

Bezzeg a barátaiért képes 26 km autózni.

A suliban kerül, alig szól hozzám le sza* ennyi..

Már többször is megkérdeztem hogy szeretné folytatni a kapcsolatot! Mindig az a válasza hogy igen mert szeret..de én nem úgy veszem észre hogy szeretne...!

Akár hányszor szóba hozom ezt a témát tereli a szót,állandóan.

Jó persze örülök hogy vannak barátai de azér jó lenne hogy ha velem is törődne...!

Vélemény?Szerintetek mit csináljak?vagy mi legyen?!Velem van a probléma?

Légyszi normális válszokat írjatok...

17 l / 17 f



2016. szept. 14. 15:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Velem szakított barátnőm 2 év után :( nagyon fáj hiszen még friss és nem ilyesztésnek akarom mondani de a végén ő is így viselkedett velem.
2016. szept. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia :)

Én teljes mértékben megértelek. Mi még csak másfél hónapja járunk a barátommal, de pontosan ugyanez van nálunk :(

Fogalmam sincs, miért viselkedik így.. ha a barátai hívják, bárhova elmegy velük, de velem meg már 2 hete nem talizott rendesen (csak, ha összefutunk véletlenül valahol) Ha viszont együtt vagyunk, akkor mindig ölelget meg csókolgat, de azon kívül szinte le se sz*r :(

Mi 16/l 16/f vagyunk

Ha gondolod, írhatsz privátban :)

2016. szept. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!