Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Összejönnétek egy jóképű és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy jóképű és nagyon intelligens,20 éves fiatalemberrel, ha csak 172 cm magas?

Figyelt kérdés
Nem rólam van szó, mivel lány vagyok. És nem, nem utasítanék vissza emiatt egy férfit sem, rokonomról van szó.

2016. szept. 14. 20:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mivel én 160 vagyok,minyonmagasságú,még magassarkút is hordhatnék,miért zavarna? Viszonylag sok az alacsony lány,és ha ilyen tulajdonságai vannak a legutolsó szempont lenne a magasság
2016. szept. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
17%
Az ágyban nem látszik. Lehet hogy 30 centis farka van. Ez már azért elfeledteti a lánnyal hogy nem túl magas...
2016. szept. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem, mondjuk en egy heteroszexuális pasi vagyok, nem biztos hogy releváns a válaszom, dehát ha egyszer ezt kérdezték...
2016. nov. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én 168 cm vagyok (lány), és pont van egy fiú ismerősöm, aki ilyen magas, és szerintem nem zavaró. A magassarkúnál persze látszik a különbség, de ez nem lehet akadály szerintem.
2017. ápr. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Ki találta ki, hogy a 172 cm alacsony? Ez egy átlagos magasság.
2018. júl. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!