Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek wbben a helyzetben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek wbben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Adott a helyzet 3 napja járok egy lánnyal, osztálytársam és szakítani szeretnék vele... A környezet nem teszi lehetővé ,hogy együtt legyünk.

Viszont a probléma: Ma megtörtént az első csók... mind a 2-nek az első volt. És az a gáz ,hogy most akarok szakítani vele... Mert ez a kapcsolat nem működik. Azt sem tudom mit érzek... De ha most szakítok vele az olyan mintha csak kiakartam volna használni. Pedig nem. Tanácstalan vagyok mit tegyek?

14/F



2016. szept. 14. 23:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindenképp szar helyzetbe kerültél, mert ha nem szakítasz, ezek szerint szarul fogod érezni, ha szakítasz, berág, és bámulhatjátok egymás képét, és a feszültség kihat a környezetre is. Tudod, osztálytárssal soha.


Bár a 3 nap semmi, az nem járás, de attól valószínű nem lesz boldog.

2016. szept. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi lányok is tudunk megértők lenni. Mondd el neki amit leírtál, hogy nem tudod mit is érzel meg nem jó így,, de nem kihasználni akartad. Az őszinteség mindig jó. (kivéve ha megcsalja egyik a másikat.. Arról senki se akar tudni sztem)
2016. szept. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!