Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti veszítettétek már el a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti veszítettétek már el a barátnőtöket így?

Figyelt kérdés
A barátnőm lassan középiskolába megy, ami Komáromban van. Lovásznak szeretne tanulni, és kollégiumban lakna. De azt is mondta, hogy szíve szerint itt maradna velem, és egy itteni gimnáziumot választana. Ha Komáromba menne, csak szombatonként tudnánk találkozni, és én ezt nem bírnám ki lelkileg. A lány is egyébként nagyon érzékeny típus, akárcsak én.

2016. szept. 22. 11:32
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
engem most hagyott el barátnőm 1 év 9 hónap után 21/f exem 16 14 volt mikor összejöttem vele. új csávoja van poén egy suliba járunk miattam jött abba az suliba ahova én járok és most csak fájdalmat jelent azt hogy látom és főleg azt h mással van kb 2 hete szakított velem azóta még köszönni se köszön mint ha soha nem is ismert volna :/ ott akarom hagyni a sulit mert így ezt nem bírom el viselni ne ma legjobb egy suliba járni :D véleményem szerint
2016. szept. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Mi két hetente 1x találkoztunk és több mint másfél évig tartott, de nem ez miatt mentünk szét. Szóval szerintem nincs vele gond. 16/L :)
2016. szept. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Koleszos? Akkor gondolom hogy ide a Kempelenbe jön. Hát itt vigyázz vele mert 10-ből 8 lány tuti hogy ribi lesz itt
2016. szept. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
16 évesen megy középiskolába? hány közös gyereketek van?
2016. szept. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

" ott akarom hagyni a sulit mert így ezt nem bírom el viselni "


Ne legyel mar hulye.


Lepj tul rajta, ez az elet rendje.

2016. szept. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
1 lovász sulit nyugodtan fel adhat érted hisz nem sok értelme van!! Lovászként hová veszik fel,főként mennyit fog majd keresni? Kb. semmi esélye sem lesz érvényesülni? Akkor minek is időt pazarólni rá? Nekem 3 szakmám van mind a 3-ba eltudnék helyezkedni bármikor,Ő? Biztonsági őr,fegyver vizsgával,pék,cnc gépkezelő és programozó. Olyan szakmát válasszon ami értelmes,keresett és fizet is azért megéri távol lenni de 1 lovász szakmáért nem.1 részt a kapcsolatra keresztet vethetsz többnyire,és értelmes szakmája sem lesz.Hisz lovászként hány helyen tud érvényesülni 1 városban,vagy az országban?
2016. szept. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültetek. De az igazság az, hogy az első kapcsolatok általában nem tartanak örökké. Így legalább szépen váltok el, és senki sem fog haragudni a másikra. Legalább lesz esélyetek most "élni" egy kicsit (nem bulira meg ivászatra gondoltam, csak pl újból szerelmesnek lenni, randizni, új embereket megismerni stb...) és utána ha úgy kell legyen, úgyis újra találkozni fogtok :)

Persze amíg nincs kőbe vésve hogy elmegy, addig ne keseredj el. De ne is próbáld befolyásolni, add meg neki a tiszteletet, hogy kövesse a céljait.

2016. szept. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Most olvastam a kommentedet. Bocsi, de ha a barátnődről képes vagy feltételezni hogy megcsalna mert "szexuálisan túlfűtött"(könyörgöm, nem vagyunk állatok... oké hogy valakinek vannak szükségletei, de ezzel takarózni? ne már!) akkor jobb is lesz neked nélküle. Mert bocsi, de ez gusztustalan :D

És lehet, hogy csak paranoiás vagy, de az ilyesminek általában alapja van, tapasztalat...

2016. szept. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddig válaszokat! Mindenképpen állatokkal szeretne foglalkozni, főként lovakkal. Lovaglást szeretne tanítani, illetve el tartani a lovakat. Tanyán él, ezért is közel áll az állatokhoz.

Egyébként itt Szlovákiában 9 osztály van általános iskolában, ezért megy 16 évesen középiskolába. Az előbb beszéltünk, és már az is fel merült, hogy tőlem kb 200km-re fog menni. De allitása szerint hétvégente fogunk tudni találkozni. Hát majd meglátjuk, hogy mi lesz. Minden esetre támogatom őt.

2016. szept. 22. 21:12
 20/23 A kérdező kommentje:
Utána még említette, hogy főiskolára is el menne.
2016. szept. 22. 21:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!