Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti veszítettétek már el a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti veszítettétek már el a barátnőtöket így?

Figyelt kérdés
A barátnőm lassan középiskolába megy, ami Komáromban van. Lovásznak szeretne tanulni, és kollégiumban lakna. De azt is mondta, hogy szíve szerint itt maradna velem, és egy itteni gimnáziumot választana. Ha Komáromba menne, csak szombatonként tudnánk találkozni, és én ezt nem bírnám ki lelkileg. A lány is egyébként nagyon érzékeny típus, akárcsak én.

2016. szept. 22. 11:32
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Hát szerintem felejtsd el. Nem sok esélyt látok arra, hogy a kapcsolatotok épségben maradjon. Új ismeretségek lesznek, új barátokat fog szerezni. És tuti hogy olyan lesz, hogy a barátnőivel kifog menni a városba és nézni fogják a srácokat.

A távolság ebben a korban még nagy űr tud lenni és ha másokkal lesz, hamar el fog távolodni tőled.

És ha tényleg olyan a környezet, mint amit az egyik kommenentelő leírt, hogy sok lány válik ribivé, elég könnyen megeshet a barátnőddel is.


SAJNÁLOM HOGY ŐSZINTE PRÓBÁLOK LENNI...

2016. szept. 24. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
szerintem ne enged el tapasztalatból mondom ha meg szeret nem hagy ott és keres ott iskolát :)
2016. szept. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Szóval ha igazán szeretne termékeket nem menne el messzire?
2016. szept. 27. 22:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!