Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak, hogy összekapar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy összekaparjam magam?

Figyelt kérdés

Szóval... Facebookon kezdtem el beszélgetni egy sráccal, nagyon kedves volt, meghallgatott. Én meg egy idő után mindent elmondtam neki. Sajnos. Több mint öt honapot beszéltünk.

Pár napja kiderült, hogy csak két tinilány szórakozott velem, egész idő alatt, és a srác valószínüleg nem is létezett. Én most baromi szar lelki állapotban vagyok, és nem tudom mit csináljak. Segítsetek pls!


2016. szept. 29. 06:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne gondolj rá nem szabad ezen törni magad. El kell felejtened.
2016. szept. 29. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is összetörte a szívem egy lány csak én fiú vagyok
2016. szept. 29. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Foglald el magad valamivel, beszèlgess olyanokkal, akik nem vernek át. Nem tartós állapot ez
2016. szept. 29. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

durva.... isnered őket elmondták miért csinálták?

Nem akarsz inkább velem beszélgetni? :(

2016. szept. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy most valószínüleg nagy az előítéleted a fiúk iránt, de nagyon szívesen meghalgatlak illetve segítek bármiben ahogy tudok.

Ha úgyérzed kell egy anonim ténylegesen csak beszélgetőpartner, itt találsz egyet:)

18f

Kitartás

2016. szept. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Örülj neki. Lett 2 új barátnőd ;)
2016. szept. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt hitted hogy lesz egy jó lelki szemetesládád végül kettő lett xD
2016. szept. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Fogd fel leckének.

A legszemélyesebb dolgaidat nem érdemes vadidegeneknek kiteregetni. Örülj, hogy két lány volt. Kifoghattál volna ennél sokkal rosszabb "beszélgetőpartnert" is, akiknek durvább céljai vannak mint a viccelődés, és pont az ilyen "dalosmadarak" a legjobb célpontjaik mint te.

2016. szept. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!