Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan vehetném rá anyukáját...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vehetném rá anyukáját h bele egyezzen?

Figyelt kérdés
16 vagyok, párom szintúgy és ott alszom náluk most vasárnap, és nekem a vendégszobában kellene majd aludni viszont barátnőmmel együtt szeretnénk, nem pedig így külön, anyukája viszont nem engedné meg mert... gondolom nem kell részleteznem ezt. én egyáltalán nem azon lennék hogy bármi 'olyat' csináljunk, ő meg pláne hogy nem, csak ezt nem tudom hogy tudnám megértetni anyukájával. egyszerűen imádom azt a lányt és mind a ketten szeretnénk egymással aludni, csak nem bíznak bennünk... mit tehetnék?
2016. szept. 30. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Még a végén kint alszol az ajtó előtt, úgy sem fogod tudni "megértetni" vele.
2016. szept. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne próbáld meg meggyőzni szavakkal.

Inkább mutasd a szófogadó és megbízható barát képét. Nem bízik benned az anyukája, mivel nem ismer. Inkább kedveskedj, beszélgess a szülőkkel, ne vonuljatok el, az nem túl szimpatikus, mert olyan, mintha pióca lennél.

Szerettesd meg magad, és ha bevágódsz, engedékenyebbek lesznek a szülők is :)

2016. szept. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat :) az van hogy anyukája ismer és szeret meg minden, csak épp ő is (ahogy mesélte) 17 évesen esett teherbe és ezért fél hogy "mi van ha a lánya is hülyeséget csinál". :D amúgy az h kint aludnék az ajtóban tök jó ötlet, majd be megyek a rózsabokorba aludni xD
2016. szept. 30. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!