Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Elmondjam neki, hogy egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, hogy egy másik lány is van képben?

Figyelt kérdés

Nem nevezném megcsalásnak a dolgot , mivel nem vagyok/voltam együtt ezzel a lánnyal, de valahogy nem működnek köztünk a dolgok itt most a beszélgetésekre gondolok oylan semmilyenek nem tudom így érthető e..nem is voltam eddig biztos benne ,hogy akarok tényleg tőle valamit, de sajnos ez jutott eszembe már rögtön az elején.

Amúgy egy aranyos kedves lány, külsőre is okés de őszintén szólva nem az a kimondott esetem(bár ez sem érdekelne, ha minden jól működne), de rengeteg dolog van ami miatt nem igazán érzem ,hogy komoly dolgok lehetnének közüttünk, és valahogy elakarom küldeni úgy hogy tényleg megutáljon vagy valami, mert egyébként tudom hogy nem lenne vége már próbáltam vele megbeszélni a dolgokat, de ő szerinte úgyisincs komoly dolog közöttünk úgyhogy maradjunk inkább így...de viszont hiába mondja ezt féltékeny más lányokra stb tehát nem vagyok biztos benne, hogy ő nem akarna többet.


Viszont közbe jött egy másik csaj is akit igazából már régóta nézegettem, de most volt rá alkalmam "közelebről is megismerni"...az elején úgy álapodtunk meg, hogy neki is meg nekem is lehet egymás mellet valaki más is, de én már akkor tudtam hogy ez nem fog működni. elmondjam neki, vagy egyáltalán mit kéne tennem?


2016. okt. 7. 16:13
 1/1 anonim ***** válasza:
beszéljétek meg
2016. okt. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!