Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Akar tőlem valamit vagy nem?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar tőlem valamit vagy nem? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Egy hónapja megismertem egy fiút Alvin és a Mókusok koncerten. Nem sokat beszéltünk, kócolgattuk egymás haját, meg ugye énekeltünk... :D Aztán megint összefutottam vele egy kocsmában, akkor kezdeményeztem egy beszélgetést mert egyedül volt, és eléggé elvoltunk. Meg sokat ölelgettük egymást. Hazaértem, láttam, hogy rámírt. Elkezdtünk facebookon beszélgetni, nagyon aranyos volt, sokat nevettem rajta. Ő alapból másik városba jár suliba, (mellettünk lévő város, 30 perc busszal) hétvégén szokott csak itthon lenni. Egy hétig megint csak facen beszélgettünk, aztán hétvégén a magunk társaságával megjelentünk megint kocsmába, ott beszélgettünk, de nem sokat mert mentünk tovább, ő maradt. Előző héten szombaton volt a közös barátunk 18. szülinapi bulija, mindkettőnket meghívtak. Az ölébe ültem, ölelegetett, szívtuk egymás vérét (nem szó szerint q-q). Ezután egyszer írt rám, többet nem. Én ráírtam, bunkón írt vissza, vagy csak órákkal később miközben fent volt. Teljesen máshogy ír, mint régen, azt hittem csináltam valamit ami miatt haragszik rám, elég szarul esett. Elhatároztam, hogy e hét szombaton (Rocktóberen) megkérdem tőle, hogy mi baja van. Bent vagyunk Rocktóberen, már lement a Lord meg a Kárpátia koncert is, még mindig sehol. Na kiderült, hogy nem is jött, kocsmába ment inkább... Oké vége volt az Ossiannak is, felkerekedtünk hogy most megyünk utánuk kocsmába. Én lemaradtam kicsit, mert találkoztam egy barátommal. Egyedül mentem utánuk, amikor jött velem szemben 3 srác. Ő volt az egyik, a másik akinek tetszem, a harmadik meg egy barátom. Azért jöttek, hogy elkísérjenek vissza magukhoz. Megkérdeztem, hogy mi baja van, meglepetten nézett rám, mondta hogy semmi baja nincs, csak nem volt netje meg mindig akkor írtam amikor nem volt otthon. Nem firtattam tovább a dolgot, visszamentünk. Közben akinek tetszem (legyen Viktor) nem hagyott békén, próbálkozott, és láttam a másik srácon(legyen Ádám), hogy nem örül ennek az egésznek... Aztán Viktor elment, Ádám meg megfogta a kezem, ölelgetett, belehúzott az ölébe, emelgetett, simogatott, puszilgatott... Nagyon jó volt, hajnali 4ig kint ültünk egy padon, beszélgettünk. Aztán hazaértem, láttam hogy írt, meg átnevezett Szerelmemre. Tiszta boldog voltam, erre délután átnevezett inkább Cukira, és megint tök bunkón ír, ilyen 2 szavas válaszokat, én meg regényeket. o.O Most akkor ez mi? Írni se ír sose, csak miután találkozunk.

Akkor most tetszem neki, vagy nem? Remélem nem csak megfektetni akar, barátnőm szerint igen...


Én 15/l, Ő 16/f



2016. okt. 9. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Az hogy az ölébe üldögéltél, meg hogy a három srác is ott van azokból kettőnek tetszel, meg így meg úgy. Ha leülsz és elgondolkozol majd rájössz mi volt a baj.
2016. okt. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akinek tetszem már háromszor elmondtam, hogy semmit nem akarok tőle, csak nehezen érti meg... Senkivel nem csináltam semmit, csak aki nekem tetszik az ölelgetett, meg húzott ba ez ölébe, amikor a hintaágyon már nem volt hely.
2016. okt. 9. 16:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem, nem megfektetni akar, hanem feleségül akar venni egy 16 éves fiú.

Te mit akarsz tőle?

2016. okt. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

:DDDDD

Hát nem szexet, jobban megismerni akarom. De mivel ugye nem ír, nem hív el találkozni, így ez nehéz. Ha hétvégente véletlen összefutunk akkor meg jön a duma, hogy álomlány vagyok, meg ilyenek...

2016. okt. 11. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!