Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Ilyet érdemes elmondan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ilyet érdemes elmondani vagy sem?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, régóta szerelmes voltam/vagyok belé.

Állandóan a kedvében járok és szeretném elmondani neki, hogy annyira szeretem, hogy az se zavarna, ha kiderülne hogy csalt már meg.

Lehet rosszul esne, de meg tudnám bocsájtani.

Szerintetek elmondjam?

Ti örülnétek egy ilyen vallomásnak?


2016. máj. 31. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Ilyenkor hülyeséget. Oké, hogy férfi logikád van, de tudnod kéne, hogy a lányok nem férfi logikával gondolkoznak. Mondj valami nyáltengert, hogy Napba futnál, vagy megküzdenél a krokodilokkal, vagy valami, de baromságot ne mondj! Eszedbe ne jusson neki ezt mondani!!
2016. máj. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Ilyen baromságot! Ezzel inkább a férfiasságodat fogod előtte elveszíteni, egy papucs mond ilyet! Kb. most adnál neki zöld jelzést, hogy nyugodtan megcsalhat, úgyis megbocsátasz. Figyi, azért legyen már tartásod, az egy dolog, hogy halál szerelmes vagy, de egy idő után egy ilyen pali nagy teher egy nőnek, hidd el.
2016. máj. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
Bakker... Attól olvadjon el szegény lány, hogy a pasija kvázi megvádolja egy megcsalással? :"D
2016. máj. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Ez most vicc? Srác, te csak teszteled a Gyakori népét, hogy mennyire botránkoznak meg ekkora butaság hallatán, ugye?
2016. máj. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
85%
Pont ilyenek a pitiző kutyák.
2016. máj. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!