Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk, mi az, hogy nem akartok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mi az, hogy nem akartok (komoly) párkapcsolatot?

Figyelt kérdés

Igazabol nem tudom mire szeretnek kilyukadni.Szimplan csak nem ertem, amikor a fiuk ilyen kijelentest tesznek.Ha valakibe beleszeretsz, akkor ot ugyis akarod.Csak ot.Nem?

Az oke, hogy nem kerested gorcsosen az illetot, de nem tudsz mit tenni az erzelmeiddel.

Szoval esetleg lenne eselyem egy olyan fiunal, aki nem akar amugy kapcsolatot?



2016. okt. 15. 19:53
 1/7 anonim válasza:
Pontosan ezt gondolom én is. Általában nem ilyeneket látok de így érzek
2016. okt. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én szeretnék komoly párkapcsolatot, nekem már van egy kiszemelt lány, sok közös tulajdonság van bennünk, sok mindenről egyformák a véleményünk, én meg beleszerettem, mondtam is neki, elején ő is olyanokat irkált nekem, most meg nem.. nagyon sajnálom, nem fogom tudni kiverni a fejemből soha.. mivel a szívembe belevéstem már.
2016. okt. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt, hogy szexet akar, de elköteleződést nem.
2016. okt. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én voltam hétvégén diszkóba, hogy ismerkedjek lányokkal, táncoltam... egy lány megérintette a hátamat és mondta hogy kövessem. ' Na mondom magamban, végre valami normális lány aki szeretne ismerkedni velem ' Erre a női mosdónál megállt és mondta hogy menjek be vele. Bementem és szétrakta a lábát és mondta hogy tedd amit szeretnél... Na mondom istenem..
2016. okt. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
35%
És még ti lányok mondjátok hogy nem szeretnénk mi fiúk komoly kapcsolatot :D Ti lányok vagytok kiéhezve
2016. okt. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ez egy jo nagy leterelőszöveg, semmi más.
2016. okt. 17. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem nem...
2016. okt. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!