Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátnőm szerint az öcsém...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm szerint az öcsém fogyatékos és ezért úgy is beszél vele (lassan és hangosan). (? )

Figyelt kérdés

Ez engem nagyon zavar és már szóvá is tettem ezt neki... Az öcsémet csak az zarja, hogy hangosan beszél hozzá, azt nem fogja fel, hogy ez sértő... Igazából az osztálytársai is fogyinak tartották 11 edikig, mert addig csak 2-esei voltak, most osztályelső.

Ha valakivel vitatkozik és az a valaki nem érti meg amit mond, vagy elkezd kibálni, akkor az öcsém igazat ad neki és otthadja.

Ha valaki beszél hozzá, akkor olyan bambán néz, de tényleg mintha nem értené, amit mondanak neki.

Mindig elhisz mindent... pl valaki azt mondja neki nézd meg van e abban szobában egy túrórudi, mert azt akarják, hogy elmemjen onnan, akkor ő elmegy keresni, mert úgy gondolja meg van rá az esély, hogy talál.

Ha mondanak róla valami hazugságot vagy téves adatot, akkor ő ezt nem kéri ki magának és nem bizonygatja az igazát.

Diszlexiás is.

De egyáltalán nem hülye, sőt ő a legintelligensebb ember, akit valaha láttam. Sakkban ismerősök közül még senki nem verte meg(jó persze, mikor 6 éves volt, akkor még igen), volt mikor 2000 eloja volt, matek oktv-n 2. lett és annak ellenére, hogy 0 nyelvkészsége van, van egy felsőfokú angolja, mert nagyon szorgalmasan tanult.


Igazából nem is tudom mi a kérdés. Szakítsak barátnőmmel emiatt?


2016. okt. 16. 13:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, valami baja biztosan van a tesódnak.

Ha a barátnőd nem tudja normálisan kezelni és nem érti meg, hogy ez neked rosszúl esik, akkor szakíts vele.

2016. okt. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A zsenit es a bolondot mindig csak egy hajszal valasztja el. Tesodrol az agymenok sorozat jut eszembe. :)
2016. okt. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, de valamiért nem akar pszichológushoz menni, pedig sokszor próbáltam már meggyőzni. A barátnőm meg alapból nagyon kedves, nem tudom miért ilyen, ezért is fáj annyira.
2016. okt. 16. 13:25
 4/8 A kérdező kommentje:
Amúgy, agymenőket ő is nézi és egyszer, azt mondta, hogy jó lenne egy Sheldonhoz hasonló emberrel beszélgetni. Az a vicces, hogy abból a sorozatból tanul dolgokat, mármint szociális viselkedési szabályokat, amik egy átlagos embernek alapok.
2016. okt. 16. 13:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet h enyhe autista. Az asperger szindromának hasonlo tünetei lehetnek ha jol tudom. Nézz utána az asperger szindromának h mennyire illik az öcsédre ami ott le van irva.(link: [link] Ez az autizmus egyik gyenge formája ugyhogy ne ijedj meg de ha igaz rá ami le van irva akkor jot tenne neki fejlesztő foglalkozás stb.
2016. okt. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Próbálj meg beszélni a barátnőddel, mondd el, hogy ez téged zavar, mert akármilyen, akkor is Ő a testvéred. Ha nem fogja fel, akkor viszlát!
2016. okt. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. okt. 18. 17:40
 8/8 anonim válasza:
Lehet hogy Asperger szindrómás az öcséd. Én is bátyám is az és anno meg most is néha mi viselkedtünk/csináltuk így, egyértelmű hogy nem fogyatékos. Az ilyen nem barátnő, ha fogyatékos lenne akkor se alázhatná meg...
2016. nov. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!