Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan tovább? Többi lent.

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Többi lent.

Figyelt kérdés

Van egy lány osztálytársam, akivel kb már 1 hónapja rá vagyunk kattanva egymásra, de csak így szolidan...tegnap is együtt mentünk a buszmegállóba, dumálgattunk közbe, és egyszer csak tök komolyan elkezdi mondani nekem hogy beszélnünk kell valamiről, gondoltam hogy a kapcsolatunk lesz a téma, és úgy is lett...ilyeneket mondott hogy egymásba vagyunk esve, meg hogy szorongott miattam, meg folyamatosan ilyeneken gondolkodott hogy milyen lenne, ha...szóval odavolt értem...beszélgettünk hogy akkor hogyan tovább, mondta hogy elősször inkább csak sétálgatni meg beszélgetni akar, jobban meg akar ismerni...én is teljesen így voltam vele...és akkor megdumáltuk hogy akkor szép lassan és majd alakul a dolog...tök boldogok voltunk mind a ketten, mondta hogy tök örül hogy végre kitárhatta a lelkét, meg megkönnyebbült...jött a buszom, megöleltük egymást és mentünk...másnap hívtam sétálni, akkor mosolyogva nemet mondott, akkor még nem sejtettem...aztán ráírtam hogy mi van vele, és akkor mondta igazából nem is beszéltünk meg nagyon semmit, meg bejövünk egymásnak, de ő nem akar kapcsolatot...mert hogy megszokta már hogy egyedül van...Sikerült jól megbántania, de én még ugyanúgy érzek iránta...most kerüljük egymást, de szerintem ő is ugyanúgy érez, csak fura lehet neki? Mit kellene csinálnom? Hogy lehet hogy gyakorlatilag 24 óra alatt 180 fokot fordult? Lehet hogy a barátnője (aki nem igazán bír engem) győzte meg hogy jobb egyedül csak mert neki sincs senkije mert egy bunkó...?

Segítsetek légyszíves!



2016. okt. 17. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem üsd meg helyettem is! Ekkora paraszt csajt! Egyik nap még tetszel aztán meg már nem! Találsz jobbat!
2016. okt. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Stark2000 ***** válasza:

Barátnők képesek befolyást gyakorolni a csajokra, ezzel kapcsolatban van tapasztalatom. Ki is tudnám ilyenkor tépni az összes szál haját a kis r*b@ncnak.


Ha nem is a fenti, akkor szerintem fél.. Nem tudja mire számítson, milyen lesz, fél talán a csalódástól, hogy majd egyszer annak is vége lesz (DE[!] erre a kapcsolat elején nem szabad gondolni.. sőt, soha!). Ezt 4 szem közt lenne vele jó tisztázni. Ha fél, csak nyugtasd meg.. Magamból kiindulva; úgyis megvédenéd, megnyugtatnád, jöhet hozzád bármi baja van. Ha úgy érzel, úgyis jönnek ezek ösztönösen. :)


16/F

2016. okt. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez még egyszerűbb lenne....meg mondta hogy bejövök neki, csak kapcsolatot nem akar...de ezt se nagyon tudom elhinni ha előtte egy hónapot szorongott meg vágyakozott...
2016. okt. 17. 16:03
 4/6 A kérdező kommentje:
#2 nagyon ismerős....már nagyon unom az idióta barátnőjét...mind igaz amit írtál
2016. okt. 17. 16:04
 5/6 smbence válasza:
Én általában abba a hibába esek, hogy igyekszem jófej és kedves lenni a barátnőjével is, aztán ezzel azt érem el, hogy a csaj azért nem akar tőlem semmit, mert a barátnőjének nagyon tetszem. Ilyenkor legszívesebben fejbe lőném magam😂😂😂😂🖕🏻 Hulye baratnok!
2016. okt. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A csajoktól ne várj racionális magyarázatot, kérdező. Ők nem logika mentén gondolkodnak, mint te, hanem az érzéseikre, a megérzéseikre hallgatva tesznek, vagy nem tesznek valamit. Nem kell ezért lenézni őket, ettől még nem kevesebbek, mint te, csak ők így vannak bedrótozva. Minél előbb felismered ezt, és minél előbb ismerkedsz meg a lelkivilágukkal, annál előbb tudsz a közelükbe férkőzni.
2016. okt. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!