Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Véleményekre lenne szükségem,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményekre lenne szükségem, mit csináljak? (a többi lent)

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, a barátom 16 éves és sportoló, az lesz a jövője is. Nagyon szeretem és ő is engem, de 2 napja szakitottunk, mert ő nehéz időszakon megy keresztül és most ez így könnyebb neki,de nem gondol arra, hogy hosszútávon nem lesz könnyebb, de én nem adom fel mert tudom, hogy szeret, de mégis mi válthatja ki belőle ezt a lelki rosszul létet, hogy még tanácsadásra is járjon? Köze van a sporthoz? Azért szakított, hogy először szedje rendbe magát? Nagyon nehéz, hisz bármi lehet és ő nem akar beszélni róla, és ilyenkor nem tud normális döntéseket sem hozni mert bizonytalan. (Más városba élünk, és a távolság elég nagy, nem minden nap találkozunk, ez is belepótolhat, de tudom, hogy más problémája is van)

2016. okt. 19. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy valóban szeret, inkább nyűgnek érzi a kapcsolatotokat, és most van elég baja e nélkül is. Hogy egy hasonlattal éljek, kidobta a süllyedő léghajóról a nehezékeket, hogy könnyebb legyen fennmaradni.
2016. okt. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, mert lehet ha most könnyebb ez így mert túl sok a nyomás rajta, de azt tudom, hogy szeret, és majd ha minden rendben lesz az életével, talán majd egyvalami fog hiányzni belőle
2016. okt. 19. 17:42
 3/4 A kérdező kommentje:
és akkor rájön, hogy tévedett (ha tényleg szeret)
2016. okt. 19. 17:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne légy naív ! A "nehéz időszakon megyek keresztül" szöveg, 16 évesen csak egy nagyon jó indok arra, hogy szakíthasson, mert jobbat nem tudott neked mondani. Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de én is voltam 16 én is voltam "halálian" szerelmes akkoriban, és nagyon rossz érzés volt amikor én kis naivan, kesobb rajottem hogy az a fiu nem is szeretett.
2016. nov. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!