Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Vajon szakítsak vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon szakítsak vele?

Figyelt kérdés
A barátommal már három hónapja együtt vagyunk. Három éve 'udvarol'. Viszont én úgy gondolom, ez nem az igazi. Kezd ez az egész dolog elromlani, de ő nem veszi észre, mert fülig szerelmes belém. Már kicsi korunk óta, de csak három éve mutatta ki. A lényeg, hogy nem merek szakítani vele, mert érzékeny. De hihetetlenül. És olyan mély depresszióba esne...öngyilkos gondoltai is szoknak lenni, pszichológushoz jár. Ezért nem merek vele szakítani, mert hát azért féltem őt. Barátként nagyon szeretem. Viszont ez kevés a szerelemhez. Tudom, hogy nem szabadlana ilyenkor, hogy a sajnálaton múljon... Kérlek segítsetek! Hogyan csináljam?

2016. okt. 21. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
szopás
2016. okt. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Sajnos akármennyire is fáj ez neki, önzőnek kell lenned, mert másra hivatkozva nem cseszheted el a saját életedet. Ha pszichológushoz jár, akkor ezt fel fogja tudni valakivel dolgozni.
2016. okt. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De míg nem jár ki tudja mit csinálhat magával...
2016. okt. 21. 18:19
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
A szerelem nem eroltetheto egy emberre ra. Ha most ezt igy viseled es kitartasz akkor te egesz eletedben maganyos es elkeseredett leszel. Ezt meg kell ertenie a fiunak. Ha nem, hat nem...sok lany van meg, akad neki majd.
2016. okt. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Önző vagy, mert összejöttél vele miközben tudtad hogy nem lesz semmi hosszútávú dolog. Viseld a következményeit és tanulj belőle.
2016. okt. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!