Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mennyi esélyem van? 19/F

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélyem van? 19/F

Figyelt kérdés
Kb. egy éve majdhogynem szerelmet vallott nekem egy lány, de különböző okok miatt nem foglalkoztam vele. Párszor beszélgettünk, de végül abba maradt. Nos, a helyzet a következő... egy ideje elkezdett járni a fejembe, hogy mi lehet vele stb. Megnéztem az adatlapját facebookon, még szingli. A kérdésem tehát az, hogy lenne-e esélyem nála így egy év után is vajon?

2016. okt. 21. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Gyerünk, siess, hajrá :)

17L

2016. okt. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Még lehet, hogy pont van esélyed (ez olyan, mint amikor futsz a becsukódó metróajtó felé /jobb példa most nem jut eszembe/), de nagy a valószínűsége, hogy max sérüléseket szerzel.

Azért egy év alatt már végre eljutott arra a pontra, amikor már nem folyton te jársz a fejében és tud másra is koncentrálni, rájött esetleg, hogy jobb ha el is felejt és továbblép. Persze azt az igazi szerelmet sosem tudod elfelejteni, javaslom, hogy csak akkor próbálkozz nála, ha valóban szeretnél tőle valamit, mert megint felbolygatni a világát, amikor már épp összeszedte magát nem túl jó ötlet. Gondold át, hogy neki mi is lenne a legjobb és hogy szüksége van e rád.

2016. okt. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Felköszöntöttem a szülinapján, csak nyomott egy like-ot, meg se köszönte, a többieknek pedig igen. Szóval erről ennyit...
2016. okt. 28. 21:36
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez aztán az erõfeszítés 'taps...

Mit vártál, hogy ettõl a nyakadba ugrik?

2016. nov. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja nem, csak egy "köszi" elég lett volna.
2016. nov. 3. 14:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Szedd össze magad, ha akarsz még valamit és állj oda elé!
2016. nov. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!