Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk nektek milyen lányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek milyen lányok jönnek be?

Figyelt kérdés

Szerény vagy magabiztos? Külsőt a fontosabb vagy a belső?

Válaszokat előre is köszönöm :)



2016. okt. 22. 14:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egyszerre szerény és magabiztos, a kettő nem zárja ki egymást :) Amúgy a belső, de azért a külső is számít elég rendesen.
2016. okt. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Stark2000 ***** válasza:
Az első teljesen mindegy. Belső inkább, de valamennyire mérvadó a külső is, hogy fent tartsa az érdeklődésemet.
2016. okt. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
28%

Semilyen... Fiúkák jönnek be:*

14\F

2016. okt. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Lordword válasza:
91%
Legyen nőies,aranyos,kedves. Szeressen, legyen szép hosszú haja. Lehessen vele beszélgetni. És legyen minfenbe öszinte. Magát adja. De még is szerény szégyenlős legyen. Harcolni való lány :)
2016. okt. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%

Belső: Én a szerény lányokra szavazok. Szeretem, mikor egy mások előtt látszólag szerény lány felszabadul és megmutatja az igazi arcát. Mások előtt én is szerényebb vagyok, kell hozzá pár hónap mire megnyílok valakinek...


Külső: Általában az arcot nézem először. Szeretem az egyedi arcvonásokat. Szeretem a szép szemű lányokat. Meg a pisze orrokat... Nem tudom miért, de szinte minden közelebbi lányismerősömnek pisze orra volt. A testalkat nálam nem igazán számít. Ne legyen nagyon sovány, ne legyen nagyon pufi, de a kettő közt bármi belefér, ha az arca és a természete megfogott.


Először azt hittem a magas és karcsú lányokat szeretem. Az első két barátnőm ilyen volt... Négy éve megismertem egy nálam majdnem másfél fejjel alacsonyabb nőiesen gömbölyded lányt. Most is együtt vagyunk, nagyon szeretek vele lenni. Minden értelemben...

2016. nov. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Persze a külső sem lényegtelen de a belső fontosabb
2016. nov. 27. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Akiknek kinyitom az ajtót.
2016. dec. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
34%
A rohadó fogúak,azok nem harapnak.
2016. dec. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az első benyomás mindig külsőre történik, és csak később derül ki, hogy össze passzoltok belsőleg. Lehet, az illető nagyon aranyos, nagyon intelligens, pont akire vágysz, de ha külsőre nem jön be, akkor mind1 az egész.
2017. jan. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 VASSZAKÁLL ***** válasza:
Adom #1 szavait
2017. márc. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!