Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek ebben a helyzetben?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben? Szeret-e még? Vagy most mi ez köztünk?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok a volt párom 17 éves.5 napja szakított azzal az indokkal hogy már nem szeret. Nagyon fájt mikor kimondta....de láttam rajta hogy neki is fáj ez az egész. A szakításunk napján még elmentün nyíregyházára és a kocsiba megfogta a kezem és adott egy szájrapuszit is. Az iskolába is együtt megyünk ott nem beszélünk és együtt is megyünk haza..vagyis hazakísér. És azóta is nagyon jóba vagyunk szonte a legjobb barátok. De attól hogy nem vagyunk együtt ő még le akar velem feküdni és le is feküdtünk azóta 2szer is. És most tudtam meg hogy van egy barátnője akivel 1 napja van együtt de nem egy városba laknak. És ő mèg ugyanúgy hazakísér meg minden és megcsalta velem a barátnőjét mivel lefeküdtünk. És kérdeztem tőle hogy miért csalja meg és azt mondja hogy nem tudja...mert én még mindig tetszem neki és mindig mikor lefekszünk össze van zavarodva mert akkor nem tudja hogy mit akar....mert azt mondta hogy egy kicsit szeret. És azt mondta hogy többször is meg fogja velem csalni a barátnőjét és azt akarja hogy én csak vele feküdjek le senki mással mert csak az övé vagyok és ha más fiú hozzámèr vagy valami ő egy kicsit féltékeny...de ő már nem akar csak barát lenni...és barátkènt szeret engem és a legjobb barátok vagyunk mindent elmondunk egymásnak. Szerintetek ő még èrez irántam valamit?
2016. okt. 27. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érez irántad semmit , csak arra kellesz hogy ledöntsön és ennyi. Az a legjobb ha hozzá sem szólsz többet. Egy igazi paraszt.
2016. okt. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem szetintem nem csak arra kellek neki....mert ismerem és látom rajta hogy érez még valamit de nem mondja...
2016. okt. 27. 20:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy már érzelmileg nem kötődik hozzád, illetve nem érez szerelmet irántad, de még mindig kedvel és szexinek tart. A másik lány meg szerintem nem érdekli igaziból
2016. okt. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor csináld azt amit ő mondd, ha neked ez megfelel. Ha neked ez elég, akkor oké. Viszont szerintem te még mindig szereted őt és csak azért akarod azt hinni, hogy akar valamit. A másik: ha még érez irátad valamit meg lefektet akkor minek a másik lány? Szerintem térj észhez és hagyd a francba.
2016. okt. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azért neki az a lány elmondta hogy tovább tudjon lépni...
2016. okt. 27. 20:22
 6/7 anonim ***** válasza:
De ha te is szereted őt meg még ő is érez irántad valamit akkor minek kell neki továbblépni amikor folytathatnátok... Biztos úgy nagyon tovább tud lépni hogy veled fekszik le.
2016. okt. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt tudja hogy én még nagyon szeretem..még egyikőnknek sem volt ilyen hosszú kapcsolata....ő is sokat változott meg jó irányba miattam..és én is változtam egy kicsit talán rossz irányba de nem vészes...elterveztük a közös jövőnket is a háztól kezdve a gyerekekig is....még 2 héttel ezelőtt boldog pár voltunk és egyik napról a másikra megváltozott minden...és nem nagyon értem hogy hogy jött ez a hirtelen változás...de azt tudom hogy akkor még nem volt lány a dologba...
2016. okt. 27. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!