Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mihez kezdjek? Volt már...

Mihez kezdjek? Volt már esetleg valaki ilyen helyzetben? Esetleg reménykedhetek h később (hónapok-évek múlva) lesz köztünk valami? 20/F

Figyelt kérdés

Múlt nyáron egy utazás során megismertem egy lányt. Többször órákat beszéltünk, sokat találkoztunk, moziztunk és ahogy lenni szokott belé szerettem.

A lány eléggé visszahúzódó személyiség, olyan barátnője nincs is akivel megbeszélhetné a gondjaid, hanem amolyan haver-barátnői vannak. Néhány hónap alatt több mindent elmesélt magáról nekem, mint bárki másnak. Lelki társának gondolt engem, beszélt az őt bántó dolgokról. Ő eléggé hangulatember, ha rossz kedve van, akkor elbúj a világ elől. Amikor velem volt, azt mondta ki tudta kapcsolni a gondjait és jól érezte magát.

Amikor elkezdődött az iskola szezon valami történt. Akkor 1 hónapig felszínesen beszélgettünk, nem is találkoztunk ebben az időszakban, szinte összevesztünk. Nagyon nem is mutatott hajlandóságot a beszélgetésekre. Ennek én véget akartam vetni és elmondtam neki az érzelmeimet. Azt mondta, hogy nem tudna érzelmeket érezni senki iránt, de engem, mint nagyon jó barátjának gondol, de megértené ha én erre nem tartanék igényt. Ekkor megbeszéltük, hogy barátok maradunk, beszélgettünk, újra megosztotta a bajait, találkoztunk. Kezdett visszatérni a barátságunk a nyári szintre.

Ám januárban újra elkezdett furcsa lenni, volt h napokig nem beszélgettünk. Aztán most februárban megbeszéltünk egy találkozót. Ezen a találkozón eléggé furcsa volt, valami baja volt ismét. "Búcsúzáskor" elviharzott. El is tűnt egy ideig. És most nagyjából közölte, hogy ennek a barátságnak semmi értelme, rá és rám is negatívan hat. Rá azért, mert én rám van rossz hatással. Elhatározta, hogy mostantól a tanulmányaira koncentrál és a barátok nem férnek be az életében.

Főleg a lányokat kérdezném, szerintetek mi történhetett? Másik pasi tuti nincs a háttérben.


2014. febr. 18. 17:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Az írtak alapján úgy érzem, hogy lelkiszemetes voltál. Jó dolog, ha az ember meghallgatja a másik problémáit, de egy idő után (természetesen nem tudatosan) összeköt a 'negatívval'.

Tudja, hogy neked mindent elmondhat, és ezért eszébe is jutnak a rossz dolgok, amik őt bántják, és már össze is van kötve.

2014. febr. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha össze is jössz, hosszú távon csak megmérgezne. meg akarod menteni, de valójában csak felemészt téged...
2014. febr. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!