Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 13 évesen 16 éves barát?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 évesen 16 éves barát?

Figyelt kérdés
Szóval 13 éves lány vagyok, és nagyon tetszik a sulinkban egy fiú, 16 éves. 2,5 évvel idősebb nagyjából. Ez sok? Azt tudni kell rólam, hogy sokkal érettebb vagyok a koromnál. És ezt nem csak én, hanem a körülöttem lévő emberek is mondják. Külsőre is mindig 15-16 nak néznek. Illetve sok idősebb barátom is van. Nagyon jól el tudok beszélgetni az idősebb korosztállyal. Szóval így ezeket figyelembe véve, sok szerintetek ez a korkülönbség? Mi a véleményetek erről?

2016. okt. 27. 20:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem sok.
2016. okt. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Stark2000 ***** válasza:
100%
Nem, egyáltalán nem sok. Amúgy magadnak tedd fel a kérdést: zavar? Ha nem, akkor hajrá! :)
2016. okt. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 $$$$$ ***** válasza:
61%

Hát én nem tudnám elképzelni hogy 13 èves barátnőm legyen.... Még a 14-et se nagyon. 15 öt már igen. Szerintem a 2,5 év sok. Egy 13 éves lány még "kis lány ,, már bocsi de szerintem ez így van. Egy 16 éves meg már nem anyira kisfiú...

16/F

2016. okt. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
52%
Kicsi lány... barbizz még egy pár évet, ráér a pasizás meg a többi is
2016. okt. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Stark2000 ***** válasza:
100%

Amibe beletudnék kötni talán:


Egy 16 éves srácnak már bőven vannak szexuális vágyai.

Egy 13 éves lánynak nem feltétlen kellene még szexuális életet élnie. - persze, emberre válogatja, csak általánosan mondom. Ha máshogy gondolod, akkor hajrá. De nem tartom alaptalannak ezt.

2016. okt. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
46%
Sok, főleg 13 évesen.
2016. okt. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
47%

Szerintem nem sok, nekem volt egy 16 éves barátom több mint 7 hónapig...a vicces az hogy a végén kiderült hogy gyerekesebb meg hülyébb mint én xD

13/L

2016. okt. 28. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Utolso, akkor tenyleg nagyon hulye lehet.

3 eve alapvetoen nem sok, talan ilyen korban.. De ha tenyleg érettebb vagy, akkor miert ne.

2016. okt. 28. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én leírom ide is egy régebbi történetemet:

Én 24 voltam akkoriban és ránézésre teljesen őszinte leszek, 20-nál többnek senki nem nézett, akivel megismerkedtem lány, az 16 volt és senki se gondolta volna róla, hogy kiskorú.


Mi akkor úgy döntöttünk, hogy nem foglalkozunk a korkülönbséggel, összejöttünk és eltöltöttünk majdnem 1 évet egymás mellett. Még fiatal volt, kalandozni akart, továbbállt, köztünk ez így ért véget.


A lényeg amit mondani szerettem volna, embere válogatja a helyzetet, valakiknél később még több év is belefér. Ránk tényleg soha senki nem nézett furán, hogy úristen ezek egy pár lennének tényleg, ez de beteg... Alapjáraton pedig tényleg nagyon jól kijöttünk, teljesen beilleszkedett a baráti társaságom tagjai közé.


Szóval a válasz: Persze, ennyi is beleférhet, ez nagyon emberfüggő

2016. okt. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Dehogy sok, így pont tökéletesek vagytok. :)

Előre is sok boldogságot nektek!!

2016. okt. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!