Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 13 évesen 16 éves barát?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 évesen 16 éves barát?

Figyelt kérdés
Szóval 13 éves lány vagyok, és nagyon tetszik a sulinkban egy fiú, 16 éves. 2,5 évvel idősebb nagyjából. Ez sok? Azt tudni kell rólam, hogy sokkal érettebb vagyok a koromnál. És ezt nem csak én, hanem a körülöttem lévő emberek is mondják. Külsőre is mindig 15-16 nak néznek. Illetve sok idősebb barátom is van. Nagyon jól el tudok beszélgetni az idősebb korosztállyal. Szóval így ezeket figyelembe véve, sok szerintetek ez a korkülönbség? Mi a véleményetek erről?

2016. okt. 27. 20:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
Igen, sok.
2016. okt. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Én iis 16 éves fiú vagyok, és egyátalán nem tudom elképzelni, hogy 13 éves barátnőm legyen, nagyon a 14-et sem, 15 már elfogadhatóbb az már nem az a nagyon vészes.
2016. okt. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az értelmes válaszokat!:) Amint láttam igen csak megoszlott a vélemény:D A "menj barbizni" válaszokat leszámítva az összes hasznos volt.:) Köszönöm!:)
2016. okt. 29. 16:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!