Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fétékeny vagyok egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fétékeny vagyok egy lány barátomra? Segítség!

Figyelt kérdés

Na, szóval van egy lány barátom, tök jól elvagyunk egymással, rengeteget is beszélgetünk mindennap,(hol személyesen, hol chat-en)

Nagyon fel tud idegesíteni amikor elkezd pasikról beszélni, hogy nem adja könnyen magát, de neki lehet még is stb..

Egyaltalán nem jön be mint lány, nem tetszik, nem az esetem. Mitől lehet ez?

Van hogy egy sráccal küld képet, meg hogy össze vannak bújva..

Valahogy, mintha féltékeny lennék, de tényleg nem érzek iranta semmit. (?)

Vagy csak féltékennyé akar tenni :/

Kérlek segítsetek, esetleg valami tanács vagy bármi..

Én 17/F, ő 19/L.

Előre is köszi :)



2016. okt. 28. 23:34
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi, kétszer is elírtam azt, hogy *féltékeny. (Telefonról)
2016. okt. 28. 23:36
 2/4 Domaházy Ákos ***** válasza:
Hát ez tipikus. Nem kell féltékenynek lenned tudod ez egy természetes dolog én is sokáig fiúként úgy voltam ezzel hogy más haverom előbb csajozik be mint én de az élettel kell foglalkozni és csinálni mindent nem pedig féltekenynek vagy haragtartonak lenni inkább kedves segítőkész meg ilyesmik. Tuti rád is talál egy ilyen hogy valami srác jön és össze bújik veled kitudja ezt. Mondjuk nekem eddig 2 barátnőm volt de a 3- ik az igazi és fullra szeretjük egymást. Igen a szeretet ez is fontosabb mint a féltékenyseg. Én azt tanácsolom hogy meditácios zenéket hallgass az megnyugtat és türelmet is nyújt és ha valamit elképzelsz az kell megvalosulnia. Én csak.biztatni tudlak hogy sikerüljön minden az életedben rengeteg időd van még foglalkozz azzal amivel szeretsz vagy ilyesmi. A barátnődet meg hagyd hogy legyen egy kicsit magával és a pasikkal. Xd bizony nincs neked se vesztenivalod ennyi szioka
2016. okt. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha téynleg leszarnád, kivel bújik össze, akkor pont nem lennél féltékeny.
2016. okt. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#1, Valamit félre olvastál :DD

17/F vagyok, és van egy lány "haverom" (19/L), aki tényleg egyáltalán nem az esetem, de valahogy mégis idegesít, hogy más pasival fotózkodik.

Tehát mégegyszer, ez egy fiú-lány barátság, ahol éb vagyok a fiú. :D

Engem nem nyugtatnak az ilyen meditálós zenék, inkább sérti a fülem:D

2016. okt. 29. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!