Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti mit gondoltok erről?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
7-es lány vagyok és nagyon meglepett, hogy a lány osztálytársaim közül elég soknak van már barátja. Szerintetek ezek komoly kapcsolatok? Hiszen csak 12-13 évesek.

2016. okt. 30. 09:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy komoly, de tartós az nem biztos.


23/F

2016. okt. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem, nem azok. Sosem értettem ezt, hogy minek olyan korán pasizni/csajozni. Lesz idő arra később. Egy kapcsolatnak fontos eleme a szexualitás is márpedig 12-13 évesen az még jó esetben nincs.
2016. okt. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz hosszútávú, gondolok itt arra, hogy a lányok hiába kezdenek érettek lenni, a fiúk sokkal később jutnak el oda, ezért nem valószínű (de nem is lehetetlen), hogy sokáig együtt maradnak. Szerintem egy párkapcsolatnak kell annyira komolynak lennie, hogy nem csak dicsekedésből és szerelmeskedésből áll, hanem ha valóban komolyan gondolja a párocska, gondolniuk kell a jövőre is.
2016. okt. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sem komolynak sem pedig hosszútávúnak nem nevezném.
2016. okt. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni, anyumék is tizenévesen ismerkedtek össze, nekik még tart, de ebbe a mai világba még 20-30 éveseknek se mindig komoly..
2016. okt. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem nem komoly kapcsolat. Bár nekem volt olyan ismerősöm, aki 12 évesen jött össze egy fiúval. Még most 19 évesen is együtt vannak, szóval nem lehetetlen. 20/l
2016. okt. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Még kapcsolatnak se nevezném a 99%-át, könyörögöm gyerekek vagytok, fogalma sincs a korosztályodnak arról, hoy miről szól egy kapcsolat.
2016. okt. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Erről beszélek! Szerintem is még túl korai és nem tartósak (a legtöbb esetben persze) az ilyen kapcsolatok.
2016. okt. 30. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!