Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti mit gondoltok erről?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Megkérdeztem a barátnőmet arról hogy mit gondolna rólam ha nem ismerne és azt válaszolta hogy: "Azt gondolnám rólad hogy egy nagyképű senki vagy.".

Ez olyan rosszul esett nekem és nem is beszélek vele tegnap óta..oké hogy ezt gondolná rólam ha NEM ismerne, de valamit csak jelent nem?


2016. nov. 1. 14:41
 1/6 Domaházy Ákos ***** válasza:
Szerintem ennek megse kellett volna a fejedben fordulnia de ilyen kis pocsék szarság miatt tönkre teszed a kedvesedet? én ilyet nem kérdezek sose én jó fiú vagyok azt mondaná de a nőkkel nem lehet cicozni érted már? Ezzel halasztod el mindegyiket a kútba. változtass a fejedben lévő gondolkodásmodban nyugi én csak.segítek azért mett leirtad. Többé ne tedd próbálj bocsánatot kérni tőle és magadnak és próbáljátok a szeretetre gondolni
2016. nov. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ákos..öhm persze, de kicsit eltévedtél nem gondolod?
2016. nov. 1. 15:01
 3/6 anonim ***** válasza:

Jaj szerintem hagyd.

Csupán õszinte volt. Lehet hogy olyam a viselkedésed hogy elsõ látasra ezt gondolhatja rólad valaki.

Vagy az is lehet hogy csak viccelt.

Figyi ezt vagy elfelejted vagy tisztázod vele.

Am meg az hogy ezt mondta nem az jelenti hogy így tekint rád :)

2016. nov. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Komolyan gondolta..
2016. nov. 1. 15:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy akkor miért van veled. De én ilyet nem is kérdeznék, mert olyan, hogy "mi lenne ha..." nincs és ezzel így hazavágni mindent. Valamit jelent, de ezt tőle kérdezd meg. Vagy pedig elfelejted ezt a dolgot, ha nem megy akkor meg a lányt felejtsd el.
2016. nov. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Talán olyan a viselkedésed. Nekem egy osztálytársam mondta, hogy mikor először meglátott, azt hitte egy beképzelt r...nc vagyok, de aztán rájött persze hogy nem. Aztán ezt elmondtam nővéremnek, azt mondta, hogy ha nem lennénk testvérek ő sem barátkozna velem, mert r....-osannézek ki... Pedig egyáltalán nem vagyok az, szóval szerintem ezen felesleges megsértődni.
2016. nov. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!