Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Igazából nem ebbe a témakörbe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazából nem ebbe a témakörbe tartozik, de legalább ezt sokan figyelitek. Csak is a vélemények érdekelnek?

Figyelt kérdés

Szóval adott egy 17 éves lány. Tudni lehet róla, hogy volt neki egy 1 éves kapcsolata, amitől eltiltották. Lehet, hogy csak nekem tűnik úgy, de igazából olyan k**rvásnak tűnik a viselkedése.

Aztán volt neki egy másik pasija is, akivel szintén egy évig volt együtt, szét mentek és szinte azonnal már másik pasinál kötött ki.

Kb a csaj úgy cserélgeti a pasijait, mint normális lányok az alsóneműjüket.

Szerintetek is ribisen viselkedik a csaj? Kezdenétek olyan lánnyal, aki majdnem minden pasinak, aki bejön neki, olyanokat irkál, hogy cuki vagy, mert szerii van?

Szerintem normál esetben a 13-14 éves lányoknak kellene így viselkedniük, nem pedig egy már majdnem felnőtt 17 éves lánynak.



2016. nov. 3. 12:30
 1/7 A kérdező kommentje:
Meg szerii van*
2016. nov. 3. 12:36
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyilván gyenge a felhozatal, és még nem találta meg azt a személyt, aki mélyebb benyomást tesz rá.
2016. nov. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De a vicc az egészben, hogy beszéltem a lánnyal, épp szétmenőben volt a pasijával, de vissza sírta magát hozzá.

Akkor mondta nekem, hogy vele akar lenni, meg ő nem fog keresni mást.

Aztán apám mesélte az este, hogy múltkor látta őt a pennyben, nővérével, meg egy körszakállas pasival, bár ennek már 2 hónapja kb, nagyjából akkoriba volt, hogy vissza akarta sírni magát a sráchoz, még is mással volt már akkor is.

Szerintem az ilyen már ribis viselkedés.


Amúgy meg mennyire valóságos tényező, hogy egy lány az első párkapcsolatához hasonló külsejű férfival jön össze?

Csak olvastam már ilyenről, hogy általában mindig olyan pasit választanak, aki hasonlított az első igazi nagy szerelmére.

2016. nov. 3. 12:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van, ez tényleg nem ebbe a kategóriába való.
2016. nov. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A kérdésre ha lehet, ne másra... csak hajt a kíváncsiság.
2016. nov. 3. 12:59
 6/7 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben a válasz:


Igen, "csak is a vélemények érdekelnek"! :)

2016. nov. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Miért lenne ribis? A jól kinéző tizenéves csajok többsége szeret élni, bulizni, etc.

Én is utólag ezt tenném, csak félszeg voltam ehhez (40/f). Egyre kell vigyázni, a fertőzésekre, de nagyon!!!

2017. jan. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!