Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért írják sokan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írják sokan, hogy boncmesterrel nem jönnének össze?

Figyelt kérdés

Eddig akárhány olyan kérdés vlt, hogy milyen munka hátrány vagy kizáró tényező párkapcsolat terén, mindig előjött sok válaszban a boncmester, ill krematóriumi dolgozó, hasonlók.

Mi a baj ezekkel tulajdonképpen? Az emberek azt hiszik, hogy a boncmester tökig véresen, visítva röhögve turkál a hullákban, mert azt élvezi, vagy mi?? :D

Mi baj ezekkel a foglalkozásokkal tulajdonképpen? Akinek baja van velük, az látott már ilyesmit a filmeken kívül?


2016. okt. 11. 13:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Félnek, még alszanak, talán rajtuk is gyakorolja a mesterségét. Merő kíváncsiságból.
2016. okt. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ijesztő, ismeretlen, nem megszokott... olyan "más". Ebből pedig - talán - arra következtetnek, hogy az illető, aki ezt bírja, szintén ijesztő, "más". (Megjegyzem én soha nem mondtam/írtam ilyet, hogy boncmester kizárva, csak belegondoltam ;)).
2016. okt. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Orvostanhallgatóként évekig túrtam a holttestekben először anatómián és patológián, utána kutatási céllal, és elképzelni sem tudom, hogy ettől miért lennék ijesztő. Vagy bármelyik boncmester... Munka, meg kell csinálni, ennyi.
2016. okt. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

#1

Szerintem ilyen esetben azzal van gond, aki ilyeneket gondol, nem a boncmesterrel :D

2016. okt. 11. 14:09
 5/21 anonim ***** válasza:
Váltóőrrel sem jönnének össze sokan.
2016. okt. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
62%
Nincs ezzel a foglalkozással semmi gond, de én biztos nem lennék együtt olyan nővel, aki napközben emberek, akár gyerekek testét darabolja, agyukat szeleteli, belső szerveiket kupacolja fel az asztal szélén stb. Nagyon fontos szakma ez, de egy ilyen emberrel nem tudnám felhőtlenül élvezni a szabadidőmet, miközben tudnám, hogy a kezeivel miben turkált egész nap. Akinek ez nem jelent gondot, az a saját ügye. Van még egy-két foglalkozás, aminek képviselőivel nem lennék együtt...
2016. okt. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
26%
És mikor hazajön, még ráadásul hullaszaga is van! xD
2016. okt. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
6%
Jaaaj, 3-as, ez annyira tipikus. Valószínűleg baromi intelligens vagy (tényleg), és ehhez fordítottan aránylik az eq-d... nem tudom, mit nem lehet azon érteni, hogy az emberek 99%-a nem orvos, patológus... stb., és ők nyilvánvalóan máshogy állnak a dologhoz. Számukra idegen, lelkileg megterhelő lenne ez a munka. Sokan nem azt látják benne, hogy ez érdekes, vagy amit te írtál, hogy ez is csak egy munka. Én értem, amit mondasz, tudom, hogy nektek megszokott, teljesen más, mint nekünk, földi halandóknak. Na ezt kellene fordítva, tehát hogy te is belegondolsz egy másik szemszögből, és akkor megérted, hogy az emberek nagy része másképp áll egy holttesthez (és magához a halál fogalmához), mint az, aki éveken át "turkál bennük".
2016. okt. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%

Az a sok boncolható holttest olyan egy leendő sorozatgyilkosnak, mint egy jó angol turi, megtalálja benne a stílusát. Nem jönnék össze vele, szerintem undi munka és ijesztő. :S


17/L

2016. okt. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%

Persze ez is egy munka, amit valakinek el kell végezni, de azt gondolom, hogy az ember pályaválasztása némileg tükrözi a személyiségét.

Ahhoz, hogy egy emberi lényt "tárgyként" tudjon valaki kezelni (még ha halott is), és ezt a munkát komoly lelki megrázkódtatás nélkül képes legyen végezni, nagyon sok érzelmet ki kell tudni ölni magából. Én például belegondolok, hogy ha ilyen munkát kellene végeznem, és behoznának mondjuk egy gyereket, biztos, hogy komoly traumaként élném meg és napokra, hetekre mélyen megrendítene. Biztos, hogy nem bírnám sokáig csinálni ép ésszel.

2016. okt. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!