Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek jelentsem fel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jelentsem fel testi eroszakert?

Figyelt kérdés
szoval volt egy vitank a baratomal, es en nagyon felkaptam a vizet (am nekem volt igazam) es megpofoztam! de alig fajhatott neki,es aztan o lefogta a ket kezem, aztan nekilokott tiszta erovel a falnak, aztan elkezdett fojtogatni, vegul adott egy olyan hatalmas nagy pofont hogy a foldre estem. Mar zokogva sirtam de o nem hogy megsajnalna hanem tovab szid engem...mindenesetre nagyon megalazott! mostmar jonne hogy bocsanat igy ugy de en nem bocsatok meg neki! sot gondolkodom hogy fel jelentsem rendorsegen! szerintetek?
2016. nov. 3. 13:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
43%
Gyáva barátod van. Milyen férfi az olyan,aki megüt egy nőt?
2016. nov. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%
Jelentsd fel! Nem normális az ilyen.
2016. nov. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
50%
Nem kérdés, természetesen jelentsd fel. Aztán hagyd ott a francba.
2016. nov. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%
Te ütötted meg először így akár önvédelemre is lehet fogni akár lány vagy akár nem..
2016. nov. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
Ha nincs maradando serulesedet felesleges egyaltalan beszelni is rola. Egyébként tenyleg te kezdted. Hagyd annyiban, es keresd a kovetkezo meno gyerelek akivel jarhatsz.
2016. nov. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
78%
Ja, tehat ha te pofozod meg, mert szerinted igazad van, akkor oke minden. Ha o lekever egy pofont, akkor eroszak. Ertem en... de tolem kapnal meg kettot, ha ebbol ugy lenne.
2016. nov. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
42%

Ne foglalkozz vele, csak kerüld jó messziről!Egy gyáva tuskó.Nem érdemel meg téged.Bár az ilyen, férfinek nem nevezhető lény nem érdemel senkit.P0fám leszakad.Nem is értem az ilyent.Soha nem tennék ilyent egy lánnyal.Elsüllyednék szégyenemben.

Egyébként, hogy vagy, testileg, lelkileg az incidens óta?

2016. nov. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%
Minek pofozod fel, ha utana meg neked all feljebb? Nem azt mondom, hogy helyes, amit a srac csinalt, de te provokaltad ki. Nem mindig a pasi a hibas.
2016. nov. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
28%
Emberek mivan veletek??? Jóhogynem aztmondjátok hogy a lány a hibás. Gondolkozzatok már egy kicsit... szerintetek az a fiúnak mennyire fájhatott? És a lánynak mennyire fájhatott? Miaz hogy kiprovukálta?? Ha az anyja ütötte volna meg azt is megfolytogatta volna?? Ez nem ember... ez egy vadállat... Ha van bizonyítékod jelentsd csak fel. Szégyen hogy hova fejlődik az emberiség..
2016. nov. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
73%
Ez önvédelem. Ma már(az új törvények alapján) akár fegyverrel is megvédheti magát bárki, és a barátod még csak fegyvert sem használt.
2016. nov. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!