Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek jelentsem fel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jelentsem fel testi eroszakert?

Figyelt kérdés
szoval volt egy vitank a baratomal, es en nagyon felkaptam a vizet (am nekem volt igazam) es megpofoztam! de alig fajhatott neki,es aztan o lefogta a ket kezem, aztan nekilokott tiszta erovel a falnak, aztan elkezdett fojtogatni, vegul adott egy olyan hatalmas nagy pofont hogy a foldre estem. Mar zokogva sirtam de o nem hogy megsajnalna hanem tovab szid engem...mindenesetre nagyon megalazott! mostmar jonne hogy bocsanat igy ugy de en nem bocsatok meg neki! sot gondolkodom hogy fel jelentsem rendorsegen! szerintetek?
2016. nov. 3. 13:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

'szerintetek az a fiúnak mennyire fájhatott? És a lánynak mennyire fájhatott?'


Helloka, hallottal mar a kettos mercerol? Tok mindegy kinek mennyire 'fajhatott', ha valaki fizikai eroszakot alkalmaz, az ne nyavogjon, ha esetleg visszakapja.

2016. nov. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

#8 vagyok

Nem azt mondtam, hogy csak a lany hibaja, sot, kihangsulyoztam, hogy a fiu is hibas. De alapbol a srac nem ert volna a lanyhoz, a holgyemeny probalta eroszakkal fitoktatni az igazat. Innentol kezdve mirol is beszelunk? Kedves novedok, hol az egyenjogusag? :) Jaa, hogy az csak akkor van, mikor titeket erint pozitivan?*


*oriasi tisztelet a kivetelnek; nem vagyok nogyulolo

2016. nov. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
hat nm is tudom mit mondjak,meg vagyok szepenve! nm gondoltam volna h viszaadja azt mg plane nm gondoltam h a ketszereset amit en adtam! ezek utanjogos a szakitas!
2016. nov. 3. 17:16
 14/16 anonim ***** válasza:
jogos bizony, de az o reszerol is. Megis hogy kepzelted, te siman megpofozod mer' szerinted neked van igazad, o meg turi es meg bocsanatot is ker? Megerdemelted, amit kaptal.
2016. nov. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"Ez önvédelem. Ma már(az új törvények alapján) akár fegyverrel is megvédheti magát bárki, és a barátod még csak fegyvert sem használt."


Ezt nem is tudtam! Ez azt jelenti, hogy ha valakit bántalmaznak testileg, az gyakorlatilag akármilyen erővel visszaadhatja? Ha ezt tudom, a régi kegyetlenkedő agresszív osztálytársaimat az első ilyen után úgy megvertem volna, hogy megnyomorodjanak. És aztán ráfogtam volna, hogy önvédelem.

2016. nov. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo, az, hogy szakitasz-e, rajtad mulik, bar ezek utan ertheto. Itt a feljelentes miatt irtuk tobben, hogy terj eszhez :)

Meg mindig #8 vagyok

2016. nov. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!