Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Gyotor a buntudat, mit tehetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyotor a buntudat, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Nemregiben egy ismeros tarsasaggal voltunk utazason. Egy sraccal aludtam egy szobaban, eleg ittasak voltunk es rammaszott. Tobbszor megprobalt megcsokolni simogatni stb. En nem hagytam magam csak mondogattam hogy nem szabad mivel alakultam egy fiuval akibe mar akkor szerelmes voltam. De a masik sracot megsem utasitottam el annyira egyertelmuen mint ahogyan azt jozanon tettem volna, de semmi konkretum nem tortent. Megis ugy erzem mintha megcsaltam volna azt a fiut akivel ket hetre a tortenes utan osszejottem. Mit kene tennem? Ha beszelnek vele akkor annyit mondhatok hogy puszilgatott meg fogdosott de felek hogy ezzel az ot honapos kapcsolatunkat tennem tonkre. Eletem hibaja volt es soha nem akarnam bantani a szerelmemet nem tudom hogy tudtak bennem akkor ennyire feloldodni a jozan gatlasok. Koszonom a valaszokat. 19/L

2016. nov. 13. 23:56
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Nem történt semmi olyan, ami miatt bűntudatodnak kellene lenni. Ez az egyik. A másik pedig, hogy mindez még azelőtt történt, hogy a másik sráccal összejöttél volna. Így nem csaltál meg senkit, hiszen akkor még nem volt párod. Ez a férfi logika szerinti válasz persze.
2016. nov. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Megcsókolt végül? Nem, mert nem hagytad.

Innentől ez egy jó lecke volt, hogy ilyen esetben még ha helyes is a srác, keményebben utasítsd el.

Egyébként meg kifejezetten becsületes és rendes lányra vall, hogy még egy alakuló kapcsolatnál is ennyire hűséges vagy. Barátod büszke lehet rá, hogy ilyen barátnője vagy!

2016. nov. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Stark2000 ***** válasza:
100%

#1-es válaszolónak nagyon adom, igaza van!


16F

2016. nov. 14. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat nagyon sokat segitettek :)
2016. nov. 14. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!