Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi a véleményetek erről?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
A barátom másfél év múlva el megy egyetemre Budapestre vidékről és tudjuk mindketten hogy akkor pontosan vége lesz amikor felveszik (tudom arréb van az még) de olyan borzalmas hogy tudom mikor lesz vége pontosan a kapcsolatunknak. Ti ajánlotok valamit hogy ne gondoljak erre? Vagy esetleg ti mit tennétek?

2016. nov. 16. 05:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy mi köze a kapcsolatotokhoz annak, hogy a barátod egyetemre fog menni. Ha szeretitek egymást, akkor az iskola nem jelenthet akadályt. Tény, talán kevesebbet lehetnétek együtt de ez nem jelenti azt, hogy vége lesz.

Hülyén gondolkodol egy picikét.

2016. nov. 16. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Így van, szóval szerintem ne agyalj ennyit ezen, mert a kapcsolat nem ettől függ. Ha meg szerinted annyira vége lesz, akkor inkább zárd le most.

Bár szerintem egy f@*zság amit beszélsz, bocsi.

2016. nov. 16. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Haveromnak 3 évig külföldön élt a barátnője, mégse mentek szét, pedig 1x nem találkoztak közte..
2016. nov. 16. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 NudliHercegnő ***** válasza:

Nem nagyon értem, miért lenne ettől vége... Én Budapesttől két és fél órára laktam, amikor a Barátom Pesten tanult. Kb minden hétvégén hazajött, de ha nem, akkor minden másodikon, de ha nem, akkor én mentem Pestre. Egy kicsit sem volt ez nehéz/megviselő, és meg sem.fordult a fejemben, hogy emiatt vége lenne a kapcsolatnak... Ha te így gondolod, az elég furcsa. Én most pl egy hat hónapos külföldi tanulmányútra készülök, aminek során valószínűleg nem jövök haza, mégsem jutott eszembe, hogy emiatt esetleg szakítanom kellene. Szerintem egyszerűen túlságosan rástresszeltél, pedig a mai világban teljesen normális, ha utazgatni kell ahhoz, hogy találkozz a pároddal, szóval ne aggódj!

Amúgy mi az, hogy mindketten tudjátok, hogy vége lesz? Beszéltetek már erről, és konkrétan elhangzott? És mennyire kicsi településen laksz?

2016. nov. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!