Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Valamit elszúrtunk az elején....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dzsézön Sztetem kérdése:

Valamit elszúrtunk az elején. Itt a vége?

Figyelt kérdés
Össze jöttem egy csajjal, aki nagyon tetszett, Én is neki. 2 hete vagyunk együtt. Elmondom a lényeg az, hogy a szülei előtt titkolja, sokszor bunkó, és úgy érzem nincs meg köztünk a "szikra"... Elején szerintem túl hamar kezdtünk "járni" , nem volt idő arra, hogy kialakuljon az a kapcsolat, aminek kellett volna, megbántani meg nem akarom ... Mit tegyek? Talán a baj az, hogy az elején elkúrtuk? Legyen vége? Keressem meg a hibát, utána javítsam ki? Válaszokat köszönöm, lehetőleg értelmeseket. 🙂

2016. nov. 25. 09:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak a felhasználónevedbe szeretett bele:D
2016. nov. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is titkoltam a kapcsolataimat mert a szüleim nem engedték. Szóval ezzel ne foglalkozz amég nem töltötte be a 18-at.

Szerintem menyetek el egy nyugodt hétvégén randizni egy nyugott, szép helyre, vegyél neki egy szál rózsát. És ha még a randin is veszekszik akkor szakíts. De ha nyugodt és a randi után jól megy minden akkor lehet érezni fogod a szikrát. Ha nem akkor még 1-2 alkalommal meg lehet tetőzni de ha utána sem akkor szakíts. És keresd meg a hibát, beszéljétek meg.

2016. nov. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha két ember között nincs meg az összhang, az akkor se lett volna meg, ha egy hónappal később jöttök össze.

Lehet, hogy egyszerűen nem illetek össze. Persze, amit lehet orvosolni, azt meg kell próbálni, de ami nem megy, azt nem kell erőltetni.

2016. nov. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Most velem is ugyan ez van. Én is két hete járok a fiúval és az én szüleim se tudják. :/ és ugyan ez a téma. Szerintem talákozz vele többet, és beszélgess vele, érdeklődj róla, próbálj közelebb kerülni hozzá! És ne aggódj h nem mondja el a szüleinek, mert lehet h szigorúak vele ilyen témába. :) nem baj h hamar kezdődött, ettől még nem kell véget érnie!!
2016. nov. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

A bajom nem az, hogy titkolja, leginkább az, hogy úgy érzem, nincs semmi köztünk.

Ott tartok, hogy nincs kedvem vele beszélgetni, hidegen hagy. Nem értem, miért nem érzek iránta semmit :( lehet velem van a baj?

Mással el tudok beszélgetni,vele meg nem tudok semmiről.

Az a legnagyobb, hogy egy ismeretlennel, akit egy szerep játékban ismertem meg (lehet ezért kóckának nevezni xd) jobban elbeszélgetek.

Nem tudom... Valahogy vele nem megy.

2016. nov. 26. 22:50
 6/7 anonim ***** válasza:
(#4 vagyok) ismerem az érzést. Sajnos ebbe nem tudok tanácsot adni. :/ ha nem szereted akk inkább ne húzd tovább... Am hány éves vagy? És a lány hány éves? Egy iskolába jártok?
2016. nov. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Korom nem publikus, nem, nem járunk egy suliba, egy faluval arrébb lakik.
2016. nov. 28. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!