Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek ez lehetséges?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez lehetséges?

Figyelt kérdés
Na szóval, sziasztok! 16 éves vagyok. Van egy lány aki alsóban megcsókolt(általános suliban: pontosabban 3 ban) na és akkor nem a legszebb lány volt. De most hú. Még most is az osztálytarsam(mert 8 osztályos gimibe járok) na és én azóta nagyon kedvelem, de ő nem tudom hogy igen. Mindig szoktunk beszélgetni, hülyéskedünk. Nagyon bírjuk egymást. De én többet érzek mint barátság, őt meg nem tudom. Ha bevallom nem fog megromlani a kapcsolatunk? Köszi a válaszokat

2016. nov. 25. 22:40
 1/2 NudliHercegnő ***** válasza:

Sajnos ezt kívülállók nem fogják tudni neked megmondani, csak akkor fog kiderülni, ha megteszed. Persze benne van a pakliban, hogy emiatt már nem fog tudni ugyanolyan szabadon barátkozni veled, ha esetleg ő nem viszonozza, ha szerinted nem éri meg a kockázat, akkor ne lépj. próbálj meg minél közelebb kerülni hozzá, szervezzetek sok közös programot, kísért haza délutánonként, finoman udvarolj, aztán ha látod, hogy pozitívan fogadja ezeket, akkor mondd el.

Sok sikert!

2016. nov. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát szerintem viszonozná... Mivel legjobb barátok vagyunk mindig hazakísérem meg csinálunk programokat. Próbáltam nagyon rejtetten udvarolni neki elég jól vette
2016. nov. 25. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!