Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tudtok olyat vagy lehetséges...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok olyat vagy lehetséges e h szét megy egy pár mert a lány nem ugy érzi nem szereti, aztán el telik x idő és rá jőn h ő a neki való?

Figyelt kérdés
akár hónapo vagy évek telnek el és a lány meg probálja mással de senkivel bem megy neki a kapcsolat mert rá jőn h őt szereti? ha a fiunak senki nem volt kőzbe mert a lányt szereti, lehetnek együtt boldogok még?

2016. aug. 26. 08:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyet én még csak romantikus filmekben láttam :D
2016. aug. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Engem kidobott a barátnőm ugyan ilyen indokkal, összejött mással, utána megbánta, vissza akarta magát könyörögni. De köszönöm én ebből nem kérek. Tehát a kérdésre válaszolva egy rokonomék 50 év után jöttek újra össze azóta együtt vannak kb. 2 éve de ezen kívül csak filmekben hallottam ilyenről...
2016. aug. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!