Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy lehetne ezt helyre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne ezt helyre hozni? Meg szeret?

Figyelt kérdés

Lassan 1 eve vagyunk együtt a parommal ilyen (volt) a kapcsolatunk


www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb-kerdesek__7696354-holgyeim-es-uraim-tapasztalataitokra-es-tanacsotokra-lenne-szuksegem-az-ilyen


Az van hogy az elmult időbe vita vita hatan, de min bitasagon...


es a legrosszabb hogy egyre többször fordul meg a fejembe hogy számítsunk... De holott nagyon szeretem szerelmes vagyok de igy nem jo ez...


A vitaink ugy néznek ki hogy pl tegnapi hogy melo h fog dolgozni suli mellett es alig lesz egymásra ido es ment a konbinalas...


Meg mikor vita van azt erzem meg az van bennem hogy okay megbeszéltük de a múltban marad es emiatt majd szakítás stb...


ezt a kérdést is en irtam ki anno:


www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__egyeb-kerdesek__8217224-lanyok-ha-egy-lany-igy-viselkedik-az-nagy-szerelemre-utal-vagy-csak-kotodik


A napokba az volt igy vita miatt hogy sírt nagyon hozzambujt utogetett :(


Ha valaki igy reagál. tenyleg szeret?

es nem akart elengedni se csak ölelt.


2016. nov. 29. 10:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Ismerős helyzet... amikor lépten-nyomon vita van, minden kis apróságon. Nálunk ez szakításhoz vezetett, és nálatok is ahhoz fog, ha így marad. Mert ezt hosszú távon nem lehet bírni.

Próbáljátok meg tisztázni a helyzetet, komolyan le kell ülni megbeszélni, hogy ez így nem megy, hogy minden jelentéktelen dolgon megy a vita. Lehet persze, hogy valami komolyabb dolog áll a háttérben, ez esetben fel kell deríteni, hogy mi az, és orvosolni.

Ha pedig nem történik változás, akkor egyszerűen ez nem működik.

2016. nov. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Na,hát igen,a "jó öreg" viták,nekem azok tették tönkre az 1 éves kapcsolatomat.Próbáljatok meg megbeszélni ezt az egész dolgot, nehogy szakítás legyen a vége,mert ez kettőtök érdeke. Üljetek le,és beszéljétek meg a problémátokat,és hogy min kellene változtatni.
2016. nov. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!