Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan vagyok féltékeny?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok féltékeny? Vagy túlreagálom? Részletek alul

Figyelt kérdés
A barátom is használja a gyakorikerdesek.hu-t, ő még a nevét is kiírja. Így ismertem rá egy kérdésére...Ami arról szólt, hogy egy lány megnézte az utcán, és bánja, hogy nem ment a lány után "próbálkozni". Már írtam neki egy smst, hogy beszélni akarok vele, azt hiszem belinkelem a kérdést, és hagyom, hogy megmagyarázza a maga módján. Tudom, hogy a férfiak megnéznek más nőket is az aktuális partnerükön kívül, de szerintem az, hogy utána akart menni, már sok. Most mit tegyek? Itt bőgök már fél órája...1,5 éve vagyunk együtt.
2010. dec. 19. 05:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Túlreagálod, csak beszélgetett volna a csajjal, az nem bűn.
2010. dec. 19. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De a kérdés arról szólt inkább, hogy akkor a jelek alapján tetszett-e a csajnak.:S Most akkor mi van? Ha megtetszik egy ronda bunkó pics.nak, akkor rögtön fut utána?
2010. dec. 19. 05:44
 3/16 anonim ***** válasza:

Nem futott utána.

Veled van nem a másik csajjal, nem értem mit féltékenykedsz.

2010. dec. 19. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
rosszul esik...úgy érzem nem is szeret...
2010. dec. 19. 06:40
 5/16 anonim ***** válasza:

Ha vigasztal : minden, de legalább is a legtöbb srác így van ezzel. A barátod fel is vállalta - ennyi.


Igyál egy kis mézes, langyos tejet és vedd fel a kesztyűt, újulj meg. :) Ne hagyd el magad! És ne tessék sírni.... :)


Még mindig téged szeret! :)

2010. dec. 19. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
de úgy érzem, hogy másfél évig a szemembe hazudott...nagyon rosszul esik, hogy képes lett volna BEPRÓBÁLKOZNI egy másik csajnál.:S
2010. dec. 19. 07:11
 7/16 anonim ***** válasza:

Ne álszenteskedj, mintha te lekoptattál volna mindenkit ha nyomultak volna rád.

Nem hiszem, hogyha egy filmsztár kaliberű srác rádhajtott volna elküldted volna.

2010. dec. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Filmsztároktól hányok, metroszexuális majmok sztem. Volt 1 srác, aki tetszett, de elfelejtettem, mert van barátom, és a barátomat szeretem...Megse fordult a fejemben, hogy annál a fiúnál próbálkozzak...
2010. dec. 19. 07:41
 9/16 anonim ***** válasza:
Akkor dobd ki a srácot a p*csába és keress olyat akit nem érdekel másik nő, csak te.Nem éri meg egy srác miatt sírni mikor van több millió másik.
2010. dec. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit tegyek. Ezért is tettem fel a kérdést, hátha ír valaki, aki volt már ilyen helyzetben.:D Már nem sírok, csak hányingerem van...Ideges vagyok nagyon.
2010. dec. 19. 07:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!