Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mikor tudom, hogy vége lesz?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor tudom, hogy vége lesz?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, 2 és fél éve van barátom. Én most megyek majd egyetemre szóval a 2 év elég nehéz volt külön mert ő már egyetemista.

Nagyon különlegesnek érzem magam vele, mindig utazunk és egyedi dolgokkal lepjük meg egymást. Mások előtt nem érzünk semmit gáznak van amikor viccből a földön fekve húz végig a spáron egy kartondarabon :) ő a legjobb barátom.

Egy pár hete vettem csak észre mintha kevesebbet beszélgetnénk amikor felhív és nem olyan megértő ha valamiért szomorú vagyok. Nem írja annyiszor hogy hiányzom neki a szeretlek is eltünt.

Nem tudom kicsit aggódom mert ezt soha nem akarnám eldobni ami köztünk van. Félek, hogy ott Pesten túl sok lánnyal ismerkedett meg és 2 év után már nem én vagyok neki különleges... Mit kéne tennem?



2016. dec. 6. 08:10
 1/6 anonim válasza:
Hát szerintem konkrétan megkérdezni, hogy nem e van valami probléma ha igen mi az stb...mond el ,hogy mi zavar két értelmes felnőtt ember megtud ilyeneket beszélni lehet csak túl gondoltad. :)
2016. dec. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van! Beszéljétek meg! Legyetek egymással őszinték! Minél hamarabb tisztázzátok a dolgokat, mert ha már nem szeret, akk nem érdemes tovább húzni a kapcsolatot.
2016. dec. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az ilyen kapcsolatok 99%-a szakitassal vegzodik. Nyilvan o olyan helyen van ahol rengeteg intelligens, erdekes lany van, es ismerkedik. Ez a dolgok rendje.


Majd te is megismerkedsz egy csomo intelligens es erdekes fiuval.

2016. dec. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha két évig kibírtuk nem hiszem hogy az "ilyen" parkapcsolat miatt szakitana velem, ha épp most tudnánk a legtöbbet együtt lenni. Sosem volt gond ha nem láttuk egymást, ettől csak erősebb lett.. Itt most más van
2016. dec. 6. 11:36
 5/6 anonim ***** válasza:

a te logikad szerint ha egy kapcsolat megeri a 2 eves kort akkor onnantol orokke tart majd :)


Aranyosan naiv vagy, de a vilag nem igy mukodik.

2016. dec. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én csak azt mondtam ha két évig csak hétvégente talalkoztunk nem amiatt fog velem szakitani mert ritkan latjuk egymast, ha most mar akkor vagyunk egyutt amikor akarunk
2016. dec. 6. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!