Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek össze költözzek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek össze költözzek vele vagy se?

Figyelt kérdés

Van egy 26 éves fiú akit szeretek csak az a baj hogy sexben kijövünk egymással viszont imádja a számítógépes játékokat arról nehezen akar leszokni nem tud főzni de mondta hogy besegít ha úgy van, a házimunkában is be segít ha úgy van ezt mondta és hogy a fele rezsibe is beszállna és a fele kajába is. Viszont még soha nem élt együtt senkivel az anyja főz rá,moss rá takarít utána és édességekkel tömi és gyerekként kezeli viszont azt mondja örülne ha fel nőne de mégse aszerint bánik vele és aggodik nehogy gyereke legyen gyakran rá kérdezz védekezik-e rendszeresen. Az anyja engem meg se akart ismerni mert nem tudja komoly-e a kapcsolatunk egyszem gyerek az anyjának van pasija de azzal az anyja a második gyerekkorát éli meg folyton szórakozni járnak és welnesezni stb és gyakran kérnek pénzt a sráctól mondván segítsen be a házi kaszába.


És nem tudom komolyan vegyem-e vele a kapcsolatott és össze költözzek vele vagy se.



2016. dec. 8. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd meg neki hogy álljon a sarkára vagy felejtsen el.
2016. dec. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mármint ő vele össze költözzek vagy se?

Én egyedül élek csak nem tudom komolyan vegyem-e vagy se.

2016. dec. 8. 22:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem áll ki magáért hagyd, nem éri meg.
2016. dec. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
MIÉRT KÉNE KIÁLLNIA MAGÁÉRT HA ÉN AZON GONDOLKOZOM HOZZÁM KÖLTÖZZÖN-E VAGY SE?
2016. dec. 8. 23:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne XD
2016. dec. 9. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ilyen nagy dontesekben neked kell dontest hoznod , neked kell tudnod hogy mennyire alltok ehhez keszen . Ne hallgas ebben ismeretlen forumozokra
2016. dec. 9. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne.
2016. dec. 9. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2016. dec. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!