Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Költözzek össze a barátnőmmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Költözzek össze a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok, sajnos rendkívül sokat kellett a nőknél próbálkoznom, hogy párszor sikerrel járjak.


Ez természetesen emiatt közvetetten igen sok pénztől estem el, mivel a sikertelenségeim miatti depresszióm miatt a karrierem sem haladt rendesen, igy igen alacsony a keresetem a végzettségemhez és az életkoromhoz képest.


De mint mondtam, csúszva-mászva lettek éppen nőim, most pl együtt vagyok egy lánnyal fél éve. Előtte 3 évig nem is volt senkim, csak néhány alkalmi nő, azelőtt meg MEGINT 3 évig senki és igy tovább.


Tehát 2-3 évig kell próbálkoznom mire találok egy nőt, aki elvisel és viszont.


Mert sajnos nekem már az is csoda, ha egy átlagos nőnek kellek :(


Mostani lánynak pl nincsen melle és ez engem nagyon zavar, illetve sajnos elhízásra is hajlamos (még csak a hasán látszik)


Ma azt mondta, hogy oda költözhetnék hozzá ősszel. Vett hitelre egy kis lakást, de az az igazság, hogy én meg kaptam keresztanyámtól egy nagyobbat pár éve, és öcsém is itt lakik lassan egy éve.


Ugyhogy ha a csajhoz költöznék attól még ugyanugy kellene fizessem az öcsém rezsijét. Vagy másképp kiadatnák velem a régi szobámat albérlőnek, amit meg én nem szeretnék! Mert mindenről le kell mondjak, nem lenne egy rendes asztalom, nem zenélhetnék tovább, messzebb lenne a munkahelyem, stb. És végsősoron egy ujabb függésbe kerülnék:(


Sajnos olyan nőm nem lehet, amilyet szeretnék, mert sajnos a külsőm miatt még a mostani nő is egy csoda, hogy összejött.


És nem igazán tudom mit csináljak, mert lassan 30 leszek és nekem meg eszem ágában sincsen beállni a sorba, hogy családot alapítsak és arra keressek... :(


2016. jún. 26. 20:48
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%

tehát rondának véled a nődet de vele vagy mert nincs jobb.

a neten vannak hirdetések 10e ft ért tudsz 1 órára bérelni olyat amilyet akarsz és nem szivatod szegény lányt.

2016. jún. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
98%
Inkább szakíts vele, jobbat érdemel nálad.Aztán meg fejezd meg az önsajnálást és esetleg próbálj normálisabb értékrendet kialakítani.
2016. jún. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
és akkor lesz olyan nőm, aki elég jo nekem?
2016. jún. 26. 21:06
 4/42 Költőnő? ***** válasza:
91%
Ilyen értékrenddel ne is álmodj róla.
2016. jún. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
mert az nem megy, hogy 30 évesen lesz majd szépségü nőm, mint sok fiunak 16 évesen.
2016. jún. 26. 21:07
 6/42 anonim ***** válasza:
98%

Hűű a fenébe, tiszta siralmas volt ezt a szöveget végig olvasni.

Sugárzik belőled az életuntság, a megkeseredettség, a szánalmas viselkedés, az önutálat és hagyj ne soroljam, ráadásul még magadat is becsmérled és utálod magad.


Meg is érdemled sorsodat, ha nem teszel azért, hogy életed jobb legyen.


Hiába mondanám neked, hogy semmi sem kényszer, foglalkozz magaddal mind belsőleg, mind külsőleg, nem kötelező és nem kényszer benne lenni egy kapcsolatban, nem kéne papuccsá válni senki kedvéért...stb. úgyse hinnél nekem, mert lehet, hogy akkora az egód, hogy csak a saját magad által kreált igazságot hajtanád folyton.


A te életed, azt csinálsz, amit akarsz, a felelősség a tiéd!


De azért nem kéne a másik életét tönkretenni csak azért, mert a tiéd már úgyis sz..r a jelenlegi álláspont szerint.


Inkább szakíts a csajjal, és add meg neki azt a lehetőséget, hogy valóban boldog legyen egy életvidám pasi mellett!!

2016. jún. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:

cska az a probléma, hogy én még ezért a kis apró szinvonalú életért is rengeteget kellett, hogy küszködjek és kinlódjak.


azért nehogy már ÉVEKET kelljen a legtöbb embernek azért kinlódni, hogy legyen valakijük!


Ez sehogy sincsen jól!


És nem kell a mese a kisugárzásról....mert látom, hogy a jóképünek született fiuk akármilyen hozzáállással is szebb nőknek kellenek, mint én valaha!

2016. jún. 26. 21:11
 8/42 anonim ***** válasza:
100%

"küszködjek és kinlódjak."


Szenvedés az egész. Ilyenre nem lehet alapozni.


Ami kényszerből jön csak hogy legyen már végre valaki, az sosem lesz tartós és boldog!

Erről csak ennyit.


Kapcsolatfüggőségben szenvedsz?

Most is csak azért vagy valakivel, hogy ne legyél egyedül?

Megalkuvó papucs vagy!


Ráadásul saját magadat se tiszteled, mert tuti, hogy nem vagy boldog! Akkor meg, minek vagy kapcsolatban?

2016. jún. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:

az az igazság, hogy eddig minden kapcsolatomban a lány szenvedett mert érezte, hogy nem szeretem...de hát basszus, szenvedjek inkább én?


Sokkal jobb, ha engem nem érint meg semmi egy kapcsolatban, mert nekem eleve rengeteget kellett szenvednem, hogy legyen kapcsolatom, sirtam én eleget....nehogy már még a kapcsolatban is állandoan a nyakamon legyen a kötél, és sérülékeny legyek...

2016. jún. 26. 21:16
 10/42 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen undormány alakot mint te ba.zdki!!


Már a mondókád első pár mondata után tudtam, hogy csak úgy vagy azzal a lánnyal, mintha valami szamár lenne, mert nincs ló.


Az nem is kétséges, hogy nem is szereted.


Kritizálod őt, pedig te sem vagy egy Dávid szobor!


Szerintem fogalmad sincs arról, hogy ki is valójában a barátnőd, mert le se szarod, te azzal vagy elfoglalva, hogy hízékony és hogy kicsi a melle.


100% tiszta hányinger vagy!

Inkább szakíts vele, jobb lesz neki nélküled és te is úgy élhetsz ahogy akarsz!

2016. jún. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!