Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tetszek neki? Mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek neki? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki párhuzamos osztályba jár és együtt voltunk kirándulni. Már akkor megtetszett és beszélgettünk is de az után már nem. Nemrég írt és azóta minden nap beszéltünk, nagyon jó vele beszélgetni, állandóan megnevettet. De suliban nem beszélünk, ha találkozunk akkor max rám mosolyog és ennyi és most vagy 2-3 napja megint nem beszéltünk csak néhány képet küldtünk egyymásnak snapchaten de ennyi. Ahhoz túl büszke vagyok hogy én írjak neki, és nem akarom hogy azt higgye, futok utána. Mit tegyek?

2016. dec. 13. 17:13
 1/4 anonim válasza:
Én ugyanebben a helyzetben voltam 1-2 hónapja, csak én irtam neki aminek nagyon örült(legeslegelőször):) aztán mivel látta hogy én ia irtam neki ezért elhívott találkozni és azóta is együtt vagyunk:)Szóval csak bátran ha most először vagy másodszor irsz rá az még nem utána való futás
2016. dec. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne fuss utána. Keress másikat. Akárki mondd akármit, nehogy már egy lány fusson egy srác után. Ha nem ad egyértelmű jeleket h tettszel neki akkor hagyd a fenébe.
2016. dec. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Bizony, viszont szerintem ha most ráírsz miután ő mar egyszer írt neked az nem lenne futás utána
2016. dec. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😊
2016. dec. 13. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!