Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti megünneplitek a hónapfordul...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megünneplitek a hónapfordulókat?

Figyelt kérdés

Most nem kifejezetten ajándékozásra gondolok, hanem hogy másképpen bántok olyankor a párotokkal, vagy simán elmentek e nap mellett mintha semmi nem lenne?

Csakmert van egy barátnőm, minden hónap 10.-ét szinte "megszentelik", 1 és fél éves fordulójukkor étterembe mennek stb.. amit már betegesnek tartok, mármint ezeket a "hónapfordulókat", én legalábbis.

Ti hogy vagytok vele? Vagy csak én reagálom túl?

17/L



2016. dec. 21. 14:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Még a hét, a nap de az óra és perc fordulókat is!
2016. dec. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Minden hónapot nem, de minden fél és egész évet megünneplünk. Pont holnap lesz az 5.évfordulónk, ajándékozunk is.
2016. dec. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Én úgy vagyok vele, hogy az is csak egy nap, mint a többi. Mi a párommal 6 éve vagyunk együtt, mindennél jobban szeretem, de ha ciki ha nem, fogalmam sincs a pontos dátumra, amikor összejöttünk. Ez egy folyamat, ami kialakult köztünk. Az én ismerettségi körömben is vannak, akik tartják ezeket. Vannak, akik már tényleg betegesen. Szerintem ez felesleges. A születésnapunkkor, meg karácsonykor felköszöntjük egymást, meg majd tartjuk a házassági évfordulókat. Az fontosabb. Ettől függetlenül, van úgy, hogy random napokon elmegyünk wellnesezni. Szerintem az sokkal romantikusabb :)
2016. dec. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
muhaha :)
2016. dec. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
hát amikor volt barátnőm mi ezt annyival lerendeztük hogy 2 puszi azt jovan :D megemlítettük de nagy feneket nem kerítettünk neki
2016. dec. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Első évben.
2016. dec. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Mi is csak az évet tartjuk, de nekem is van barátnőm, aki régebbóta van együtt a barátjával, mint én, és mégis minden hónapfordulót tartanak, ajándékozással, mindennel. Gondolom, majd kinövik, habár erre vártam az elmúlt 3 évben...
2016. dec. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Évet se tartottuk, valentin napot se. Az év összes napján ugyanúgy kell szeretni a másikat, ettől még az évfordulót nem tartom teljesen nagy hülyeségnek, néha jó megemlékezni, de én úgy vagyok vele, hogy ráérek majd házassági évfordulót tartani. És akkor se konkrét ajándékokat tartom a legmegfelelőbb ünneplési formának.
2016. dec. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem! Teljesen feleslegesnek és indokolatlannak tartom.
2016. dec. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!