Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Most mit gondol? Mi a helyzet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit gondol? Mi a helyzet?

Figyelt kérdés

Van egy lany. Szerintem tudja, hogy többre tartom, mint egy sima barat. De a múltkor felhívtam telefonon, majd közölte hogy az o részéről ez csak barátság.

Aztán kb 3 napja mindig beszelunk telefonon, mivel szünet van, osztálytársak vagyunk, de mind a ketten bejárósok.

Es nem ertem, hogy miért teszi ezt. Ennyire jo barátjának tart? Vagy lehet nem gondolta komolyan? Telefonban mindig olyan nyugodt hanggal beszél ezota, mióta mondta hogy csak barátság legyen, hogy ilyen meg nme volt. Elköszönésnél meg szia-szia, halkan, befele szívva a levegőt, olyan mintha szeretne. Tudom, lehet csak belekepzelem ezekbe a dolgokat. De olyan fura, hogy elkuldott, majd keresi a társaságomat úgymond, meg a beszéde is olyan, mintha hiányoznék neki.


Lehet hogy csak sajnálatból teszi ezt velem? Mert eddig úgy gondoltam, miután elküld egy lany azután próbáljuk leépíteni a kapcsolatokat, es sablon szöveg hogy maradjunk barátok.


Mind a ketten 18 evesek vagyunk.


Köszönöm előre is a segítségeteket :)



2016. dec. 23. 08:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs kizàrolagos baràtsàg fiu es lany kozott. Az egyik elobb vagy utibb tobbet akar. Itt ez most te vagy. Nyomulj rà es kiderul hogy mit akar valojaban, mert ebben a korban mèg nagyon labilisek a lanyok.
2016. dec. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igy van, sajnos most en akarok többet. Csak a lany azt mondta, hogy legyunk csak barátok. Csak az a furcsa az egeszben, hogy akkor miért keres, miért hiv fel? Tényleg azt akarja hogy legyunk barátok, es igy próbálja menteni a menthetőt? Vagy többet akar, csak fel?
2016. dec. 23. 08:19
 3/4 Szabolcsattila ***** válasza:
Ezt csak a lány tudhatja mert a barátok is sokat telefonálnak. De ha elköszönésnél azt mondja véletlenül hogy szeretlek akkor biztos hogy szeret. De ha nem a lány mondja attól még te mondhatod neki te.
2016. dec. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha azt mondja akkor annak oka van. Siman szerethet nagyon, es jelenthetsz neki sokat meg ugy is, hogy csak baratok vagytok.
2016. dec. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!