Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Kedves Lányok! Ti járnátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Lányok! Ti járnátok ilyen fiúval?

Figyelt kérdés

Külső tulajdonságok:

-179 cm magas

-62 kg

-barna szem

-sötétbarna haj


Belső tulajdonságok beleértve a főbb hibákat is:

-közvetlen, beszédes, órákon keresztül is el lehet vele dumálni komolyabb témákról

-vitatkozós, az álláspontja mellett teljes mértékben kiáll, és nem változtatja meg

-túl őszinte, rettenetesen szókimondó, még ha a másiknak bántó, akkor is kimondja neki a véleményét, szóval inkább a fájó igazságnak a híve, mint a kegyes hazugságnak

-érzékeny lelkű- szereti nagyon a romantikus drámákat- mélyen meg tudják őt érinteni

-mindig kimutatja az érzéseit, semmi esetre sem rejti a véka alá, bújós fajta, nagyon tud szeretni

-gyorsan dönt, ha valamit elhatároz, azt szeretné véghez vinni, viszont nem mindig sikerül neki megvalósítani az elképzeléseit

-erős a temperamentuma

-hangulatingadozásai szoktak lenni


Hibák:

-megesik, hogy lobbanékony

-van, hogy belevág a másik szavába

-előfordul, hogy nem mindig készíti el határidőre a feladatait


Noss, ez lennék én dióhéjban.


2016. dec. 25. 21:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Engem ebbol nem sok minden fogott meg. Ha van valami olyan a beszedstilusodban, a kisugarzasodban, az egesz jellemesben, ami engem a valo eletben megfog es felfigyelek ra, beledszeretek, akkor igen. Mondjuk nekem ez a dramas dolog kicsit sok :D, annyira nem vagyok oda a nyalas fiukert, de nyilvan ez a tobbi tulajdonsagod mellett, ha ugy van, nalam elnezheto lenne. Nekem van baratom, de szerintem egy atlagos lanyt nem a tenyek fogjak meg, hanem a valo eletben a viselkedesed, hozzaallasod magahoz a lethez. Velemenyem szerint. 15/L
2016. dec. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Véka alá.. Az igen xd
2016. dec. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
2-est adom :D Sok volt a Radics Peti kérdező? :D
2016. dec. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Biztos h valakinek bejössz így. Szerintem nem rosszak a tulajdonságaik. Főleg ha őszinte vagy. Nem rosszak a nyílt emberek.
2016. dec. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Van egy csomó számomra jó tulajdonságod :)

Szerintem előbb vagy utóbb találsz párt magadnak.

2016. dec. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Az alapján amit megtudtam, igen.

Csak a hangulatingadozás nem tetszik és a belevágás a másik szavába.

2016. dec. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Ilyen vagyok. Ilyennek kell elfogadni. Senki sem tokeletes. Aki szeret, az ugy is elfogad a hibaimmal egyutt.
2016. dec. 25. 22:22
 8/22 anonim ***** válasza:
56%

Nekem csak a 180cm magas és 63 kilós fiúk jönnek be.

Ja.. és jobban szeretem ha nem véka alá rejti az érzelmeit, hanem véka mellé.. Ert ha véka alá rejti, akkor a véka összenyomhatja.érted.. Szoval nem jossz be.

2016. dec. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
ha tényleg ennyire őszinte vagy akkor privátban szeretném kikérni a véleményed valamiről! :)
2016. dec. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Naja, eléggé hasonlítasz rám (16/L) pár dologban. Szeretem az ilyen személyeket, de nem tudom hogy működne-e egy párkapcsolat.


Ami nem tetszik:

"vitatkozós, az álláspontja mellett teljes mértékben kiáll, és nem változtatja meg"

Ne haragudj de ez valami borzasztó :D Főleg hogy nem változtatod meg soha az álláspontod... El kell fogadnod hogy nincs mindig igazad. :)



Btw. a negatív tulajdonságok egy az egyben ugyan azok nálam. :D (Főleg az első)

2016. dec. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!