Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Kedves Lányok! Ti járnátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Lányok! Ti járnátok ilyen fiúval?

Figyelt kérdés

Külső tulajdonságok:

-179 cm magas

-62 kg

-barna szem

-sötétbarna haj


Belső tulajdonságok beleértve a főbb hibákat is:

-közvetlen, beszédes, órákon keresztül is el lehet vele dumálni komolyabb témákról

-vitatkozós, az álláspontja mellett teljes mértékben kiáll, és nem változtatja meg

-túl őszinte, rettenetesen szókimondó, még ha a másiknak bántó, akkor is kimondja neki a véleményét, szóval inkább a fájó igazságnak a híve, mint a kegyes hazugságnak

-érzékeny lelkű- szereti nagyon a romantikus drámákat- mélyen meg tudják őt érinteni

-mindig kimutatja az érzéseit, semmi esetre sem rejti a véka alá, bújós fajta, nagyon tud szeretni

-gyorsan dönt, ha valamit elhatároz, azt szeretné véghez vinni, viszont nem mindig sikerül neki megvalósítani az elképzeléseit

-erős a temperamentuma

-hangulatingadozásai szoktak lenni


Hibák:

-megesik, hogy lobbanékony

-van, hogy belevág a másik szavába

-előfordul, hogy nem mindig készíti el határidőre a feladatait


Noss, ez lennék én dióhéjban.


2016. dec. 25. 21:41
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Külsőleg okésnak hangzol (túl vékony talán?), ha szőke lennél akkor esélytelen lenne. Barna & fekete haj a legszebb :)

A legfontosabb szempont a külsőn az arc (nálam legalábbis.. mert ugye nem minden csaj a kockahasra gerjed). De azt nyilván nem tudod olyan részletesen leírni szóval mindegy :D


Előző voltam.

2016. dec. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
Én járnék veled, a leírásod alapján bejössz :)
2016. dec. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Aki szeretne velem felvenni a kapcsolatot, az irjon privat uzit!
2016. dec. 25. 22:36
 14/22 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt korekten leírtad. Végre valaki a rosszat is felismeri magába ezért piros pont. Egy-két dolgon majd a későbbiben rájössz, hogy változtatnod kell. Nem valaki miatt, hanem magadért, mert az élet pofonai erre megtanítanak majd. Szerintem érdekes jellem lehetsz szívesen megismernélek. Úgy gondolom sok mindent rejtesz még magadba. Érdekelne a korod, mert azt lefelejtetted és azért számít abban, hogy mennyire gondolkodsz éretten.

16/L

2016. dec. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

18 eves vagyok kulonben, es komolyabb vagyok sokkal, mint az atlag 18 evesek. Nem szoktam magam megjatszani, nem kovetem a tomeget, nem allok be a sorba hozzajuk. Egyedisegre torekszem.

Es ugy gondolom, hogy eretten gondolkozom. Eleg sok gondolatom van a komolyabb temak teren is, es ezeket szeretem megosztani masokkal is. Nem szoktam oket magamba tartani.

2016. dec. 25. 22:53
 16/22 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolatba mennyit raksz bele? Úgy értem képes vagy küzdeni egy lány figyelméért vagy úgy vagy vele ha elsőre nem akkor hagyod. Milyen a gondolkodásod? Pl.: optimista stb.
2016. dec. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Sosem voltam zavarban a lanyok tarsasagaban. Mindig ki tudok talalni uj temakat. Ezert is lehet velem orakig elbeszelgetni. Csak ehhez a masik felnek is nyitottnak kell lennie. Nem szeretem, ha valaki csondes, visszahuzodo. Olyan baratnot el sem tudnek kepzelni magamnak.

Ha egy lany hatarozott, magabiztos, es nem konnyen kaphato, az jo pont. Nekem ilyen lanyra van szuksegem.

A kapcsolatert igenis sokat tennek. Gyakran hoznek fel ujabb otleteket, foleg hogy mindig is szerettem uj dolgokat kiprobalni. Kozos programomat is szerveznek szivesen. Szivesen megyek el moziba, cukraszdaba, kavezoba, pizzazoba, etterembe, kalandparkba, uszodaba, kondiba, setalni.

Ajandekot is vinnek a csajnak havonta. Abszolut nem sajnalnam ra a penzemet.

2016. dec. 25. 23:09
 18/22 anonim ***** válasza:
A szemelyisegem pont ilyen,mint a tied,ugyhogy szerintem sokat tudnank veszekedni.😂 De biztos aranyos vagy.
2016. dec. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél megismerni egy abszolút negatív csajt aki mindezek ellenére küzd a céljaiért és eléggé titokzatos akkor írj. Bár előre szólok nekem bonyolult a helyzetem kapcsolat terén. 14. és 16. válaszoló voltam.
2016. dec. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
A koranal erettebb ember nem hangoztatja, hogy o mennyire erett...:) mar itt bebuktal. Mellesleg nem tudom mi olyan fura a "veka ala rejt" kifejezesben hisz igy mondjak.
2016. dec. 26. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!