Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Félek hogy elveszítem. Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek hogy elveszítem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hogy tudnám kezelni a hisztiket? Egyfolytában kiakadok mostanában mindenen és a párom ezt nehezen viseli, és nem szeretném emiatt elveszíteni, de nem tudom jogosan akadok e ki olyanokon hogy nem mond el valamit hanem eltitkolja,meg hogy olyanokat mond ami szarul esik nekem o neki meg vicces,nem tudom ugy erzem elmaradnak az intim pillanatok egyre kevesebb, az osszebujas,szex, mit tudnátok tanácsolni? Próbálom mindig visszafogni magam de egyszerűen nem tudom :(

Egyszerűen szarul esnek dolgok de észre se veszi őket.nem akarom elveszíteni.. Egy éve vagyunk együtt. Segítsetek :( hogy tudnánk jobbá tenni? Nagyon szeretem :(



2017. jan. 15. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:

A kommunikáció a kapcsolat egyik alapja, ha az nem működik ott már baj van. De ez nem jelenti azt, hogy menthetetlen.


Szerintem adjál neki egy kis teret és ne akarj tudni minden lépéséről.

Az is valószínű, hogy azért vágja a fejedhez azokat a dolgokat, mert már elege van a hisztiből. A kontrollálásban már nem tudok segíteni azt csakis te tudod megoldani.

2017. jan. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem az a baj hogy mostanában semmiről nem lehet beszélni vele , inkább azt mondja nem érdekel leszarom nincs kedvem veszekedni , és én ezeken akadok ki hogy nem lehet vele beszélni egyszerűen már nem birom aztán jön a viccelődés ami szintén az agyamra megy főleg az olyan mi már bunkó nem vicces
2017. jan. 15. 22:46
 3/5 anonim ***** válasza:
őőő A legnyerőbb módszer, ha nem félsz.
2017. jan. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Másrészről meg TUDOD A PROBLÉMÁD, HÁT AKKOR A MEGOLDÁS IS OTT VAN, NE AKADJ KI. Harmadrészről, ezzel már el is basztad a bizalmadat, nem bíztál benne, mert kíváncsiskodsz, nem hagyod levegőhöz jutni, ne csodálkozz, ha egyre kevésbé fog veled szóba állni. Mondd meg neki, hogy sajnálod hogy hülyén viselkedsz. Ő nem veszi észre.. szerintem te nem veszed észre, hogy neki mi esik szarul. Ha nem akarod elveszíteni, akkor ne cseszegesd, hozd helyre, és ne őt hibáztasd.
2017. jan. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
segits magadon oszt isten is megsegít
2017. jan. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!